Haber - Öğrenciler Iş Güvenliği Sertifikalarını Aldı - Antalya | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Haber Öğrenciler Iş Güvenliği Sertifikalarını Aldı - Antalya

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Öğrenciler İş Güvenliği Sertifikalarını Aldı

  1.jpg

  Antalya'nın Korkuteli ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, İnşaatçılar Elektrikçiler Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ve SGB Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nin ortak düzenlediği "İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı" kursunu bitiren öğrenciler, sertifikalarını almaya devam ediyor.

  22.jpg

  İş güvenliği seminerine katılan 11'inci sınıf öğrencisi olan 110 kişi, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde gerçekleştirilen törende sertifikalarını aldı.İnşaatçılar Elektrikçiler Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Ülkü, üyeler Abdurrahman Özkuru ve Mehmet Kaynar'ın katıldığı törende konuşan Okul Müdürü Hasan Çakmak, "İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı kursumuzun ikincisini önümüzdeki günlerde düzenleyeceğiz. Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 11 ve 12'nci sınıflara yönelik olarak düzenlenen kursa katılan öğrencilerimiz sertifikalarını aldılar. Çalışan herkes iş sağlığı konusunda eğitim almak durumunda. Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, İnşaatçılar Elektrikçiler Sıhhi Tesisatçılar ve Doğramacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ve SGB Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nin ortak olarak düzenlediği kurs için gayret gösteren herkese teşekkür ederim" dedi.

  3.jpg

  Kaynak: IHA


   
  musty0786 bu yazıya teşekkür etti.
 2. aytekin turgutlu

  aytekin turgutlu TÜİSAG Üyesi

  Bu bilinç böyle oluşacak. Emeği geçen herkesin emeğine sağlık...

   
  Serçin YAPRAK bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica