Bilgi : Ofis Içi Risk Değerlendirme Ve Acil Eylem Planı

ömrfrkyzk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar risk değerlendirme ve acil eylem planı çalışmasında siftah yapmış bulunmaktayım :) dikkatinizi çeken yada ilave etmem gerektiğini düşündüğünüz konularda değerli düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim .

ömrfrkyzk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Sen git dosya yükle diye yan butona bas çok iyi ya dosyalar aşağıda arkadaşlar. :)

Ekli dosyalar

• TUNÇAY ELT.MÜH. ACİL DURUM PLANI.docx
    1.3 MB · Görüntüleme: 589
  • TUNÇAY ELT.MÜH.RİSK ANALİZ RAPORU.doc
    220.5 KB · Görüntüleme: 608

bitzer12

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bence çok güzel olmuş eline sağlık. Ben senin yerinde olsaydım risk analiz raporuna amaç, kapsam ve tanımları da eklerdim. Ayrıca rapor içinde hangi yönetmeliğe göre tehlike sınıfının ne olduğu ve bu risk analizinin hangi durumlarda yenilenmesi gerektiğini de eklerdim. Tabi bunlar benim düşüncem. Siftahı çok güzel bir çalışmayla yapmışsın ve eminim daha güzel çalışmalara imza atacaksın :) Çalışmalarında başarılar dilerim ;)

sonat

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Sen git dosya yükle diye yan butona bas çok iyi ya dosyalar aşağıda arkadaşlar. :)
Kullanılan risk değerlendirme metodu ile ilgili bilgi vermemişsiniz.

İGUcumhur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
tebrik ederim gayet başarılı bir çalışma olmuş... kendim içinde örnek olabilecek , yol gösterecek. teşekkürler...
nacizane eleşritim acil durum planındaki , kat planı bana biraz karışık geldi. tam olarak anlayamadım planı ...

ömrfrkyzk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Cumhur bey orayı ben de çözemedim gittiyseniz zaten PERPA nın karınca yuvası gibi bi yer olduğunu fark etmişsinizdir :D

yaşar can

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
çok güzel olmuş.. hayırlı olsun.. ücret ne talep ettiniz?

ömrfrkyzk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
aslında daha bi talebim olmadı :) serbest çalışıp fatura kesmediğim için tam olarak da bilemedim ne vereceğimi. ogblerin ne teklif edicegini oğrenmek icin bikacını aradım 300-400 arası teklif verdiler tabi + kdv

yaşar can

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
b sınıfı uzman oldum. henüz ne fiyat verdim nede iş aradım giden 4500tl ye yanıyorum :))))

cakto

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Güzel çalışma

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.