Özel Durum İş Güvenliği Ayakkabısı

omert61

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar,
İşyerimizde Kalite Mühendisi olarak göreve başlayan bir ayağı diğer ayağına göre 7cm kısa olan (doğuştan) bir kardeşimiz için Özel İş güvenliği Ayakkabısı veya Burunluk satın almak/yaptırmak istiyorum.
Arkadaşımız haftada 1 veya 2 kere imalathaneye girecek ve en fazla 30-40 dakika civarında kalacaktır. Ofis çalışmalarında iş ayakkabısına ihtiyacı olmayacaktır.
Araştırmalarımda bir sonuca ulaşamadım. Bu konuda bilgisi, deneyimi olan arkadaşlardan öneri bekliyorum.
Teşekkür ederim.

Fatih_Akbulut

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar,
İşyerimizde Kalite Mühendisi olarak göreve başlayan bir ayağı diğer ayağına göre 7cm kısa olan (doğuştan) bir kardeşimiz için Özel İş güvenliği Ayakkabısı veya Burunluk satın almak/yaptırmak istiyorum.
Arkadaşımız haftada 1 veya 2 kere imalathaneye girecek ve en fazla 30-40 dakika civarında kalacaktır. Ofis çalışmalarında iş ayakkabısına ihtiyacı olmayacaktır.
Araştırmalarımda bir sonuca ulaşamadım. Bu konuda bilgisi, deneyimi olan arkadaşlardan öneri bekliyorum.
Teşekkür ederim.
Burunluk kullandırabilirsiniz. Standart üründür onlar. 7 cm'lik fark sorun teşkil etmez. Eğer lastiği bol gelirse o noktada lastiği kısaltabilirsiniz. Tüm iş güvenliği ürünleri satan internet sitelerinde bulabilirsiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.