İstanbul - Ankara - Tekirdağ - Nüans Osgb İş Sağlığı Ve Güvenliği Çevre Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme
 1. DİKKAT !!! Bu Alana Firma Eklemek Ücretlidir

  Sayın Ziyaretçi,
  Artık firmanızı yıllık küçük meblağlar karşılığında Firma Rehberi bölümümüzde yayınlayabilirsiniz.
  Böylece firmanız Google aramalarında ilk sıralara çıkabilir ve forum içinde ihtiyacı olan arkadaşlarımıza firmanızın hizmetlerini ulaştırabilirsiniz.

  Reklam ücretleri hakkında detaylı bilgi almak bize buraya tıklayarak yada mail@isgfrm.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ankara Tekirdağ Nüans Osgb İş Sağlığı Ve Güvenliği Çevre Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.

Konu, 'OSGB - Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Firmaları' kısmında ataselim tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 0001 (1).jpg

  Nüans Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yetkilendirmesi sonucunda faaliyet gösteren bir kuruluştur.

  İş güvenliği alanında hizmet verdiğimiz firmalarda oluşabilecek risk faktörleri, iş kazalarının engellenmesine yönelik firma verimini arttıracak güvenli çalışma ortamını hazırlıyor, uzman kadromuzla kurumsal hizmet sunuyoruz.

  İş sağlığı kapsamında ise firma çalışan ve yetkililerinin psikolojik, sosyal, mesleki hastalıklar vb. gibi oluşabilecek sorunların önüne geçerek, etkili çözümler üretmekteyiz. Dolayısıyla tüm çabamızı hizmet verdiğimiz firmalarımızın iş verimini arttırabilmek adına harcıyoruz.

  NÜANS İSG olarak sektörümüzün gelişmesine yönelik yeni nesil teknoloji ekipmanlarını kullanarak maksimum fayda sağlamakla birlikte danışmanlığını yaptığımız firmalarımızda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini entegre ederek farkındalık oluşturuyoruz.

  HİZMETLERİMİZ

  İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri kapsamında çalışma hayatında yapılacak iyileştirmenin, insanlık adına önemli olduğu bilinciyle çalışmaktayız. Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulması ortak sorumluluğumuzdur.

  İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde iyileştirici ve önleyici bir anlayışı esas almaktayız. Nüans OSGB hizmetleri kapsamında çalışanların sağlığını ve güvenliğini destekleyen, verimi ve kaliteyi artıran bir değer oluşturuyoruz.

  Sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin oluşması, iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebilmesi için bir kültür oluşturmanın gayretindeyiz.

  İş Güvenliği Uzmanlığı https://www.nuansosgb.com/is-guvenligi-uzmanligi/
  [​IMG]
  İşyeri Hekimliği
  https://www.nuansosgb.com/isyeri-hekimligi/
  [​IMG]

  Mobil Sağlık Taraması
  https://www.nuansosgb.com/mobil-saglik-taramasi/
  [​IMG]

  Ortam Ölçümleri
  https://www.nuansosgb.com/ortam-olcumleri/
  [​IMG]

  Eğitim Hizmetleri
  https://www.nuansosgb.com/hizmetlerimiz/egitimlerimiz/
  [​IMG]

  Danışmanlık Hizmetleri
  https://www.nuansosgb.com/hizmetlerimiz/danismanlik/
  [​IMG]

  NÜANS İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇEVRE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

  Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. A4 Blok No:56 Esenler / İSTANBUL
  Tel: 0212 438 16 08 I Fax: 0212 438 16 07
  https://www.nuansosgb.com
   
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica