Haber Mondi Tire Kutsan Çalışanları " Karanlıkta Diyalog " Sergisini Deneyimledi - Istanbul

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Mondi Tire Kutsan Çalışanları "Karanlıkta Diyalog" Sergisini Deneyimledi

  Oluklu mukavva ambalaj sektörünün tedarikçilerinden Mondi Tire Kutsan, çalışanlarının katılımıyla sürekli olarak gerçekleştirdiği İş Sağlığı ve Güvenliği Günü etkinliğinin 2014 ayağında "Karanlıkta Diyalog" etkinliğine katıldı.

  Mondi Tire Kutsan'dan yapılan açıklamaya göre, Mondi Tire Kutsan, her yıl başta iş sağlığı ve iş güvenliği konularına değinilen "Make a Difference Day" etkinliğini bu sene, "Karanlıkta Diyalog" sergisi kapsamında gerçekleştirdi.

  Dünya üzerinde 30 ülkede 8 milyondan fazla insanın ziyaret ettiği "Karanlıkta Diyalog" sergisi, gözlerini kaybedenlerin karşılaşacağı zorlukları anlamayı ve görme engelli insanlar ile empati kurabilmeyi amaçlıyor. Firma, bu etkinlikle Tire ve İzmit kutu fabrikalarından katılan mavi ve beyaz yakalı çalışanlarının özel olarak hazırlanmış minyatür İstanbul şehrini görme dışındaki duyularıyla keşfetmelerini sağladı.


  Mondi Tire Kutsan Üst Yöneticisi (CEO) Hakan Tiftik, iş güvenliğiyle çevre ve sosyal sorumluluk açısından üstlenilmesi gereken bireysel ve ortak çabaya dair farkındalığı artırmak amacıyla her yıl "Make a Difference Day" etkinliğini gerçekleştirdiklerini belirterek, yılın 365 günü fark yaratan bu bilinç ve kültürle çalışmayı ve "önce insan" anlayışını benimsediklerini ifade etti.  Kaynak: AA


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica