Mesleki eğitim kurumu

carnivora

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba; çalıştığım firma kendi içerisinde bir eğitim ve danışmanlık firması açmak istiyor. Bu açılacak yeni şirket vasıtası ile ağır ve tehlikeli işlerde çalışan personelimize mesleki eğitim vermeyi düşünüyoruz. Ancak takıldığım nokta şu ki; yaptığım araştırmalara göre mesleki yeterlilik kurumu açmanın iki ana yolu var. Birincisi Milli eğitim bakanlığına bağlı bir eğitim kurumu açmak. Bu kurumu açmak için de ilgili ilçe müdürlüğüyle irtibata geçmek gerrekiyor. zaten bu şekilde hizmet veren bir çok kurum mevcut. ikinci yol ise Mesleki yeterlilik kurumuna bağlı bir kurum açmak bunun içinse T.S.E den akreditasyon almak gerekiyor. şimdi bu iki sürecin işleyişi, orta ve uzun vadede hangisinin daha verimli olacağı hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilerini ve yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim. Herkese kazasız günler dilerim.

carnivora

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan kimse yok mu?

ejder0645

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar bu konuda yarcı olursanız bende çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.