Mesleki Eğitim Hakkında

Okan Erkan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
4857 sayılı iş kanununa göre 01.01.2010 Tarihinden itibaren Mesleki Eğitim almamış işçilerin çalıştırılması hakkındaki zorunluluk ileri bir tarihe mi ertelendi ?
Yani Mesleki Eğitim belgesi almayan işçi çalıştırılma zorunluluğu hangi tarihten itibaren başlıyor? Şuan da mevcut bulunan işçilerin tamamına "Mesleki Eğitim" aldırttık fakat şuan giriş yapacak personeller için bir sorun olmayacağı Mesleki eğitim belgeli işçi çalıştırma zorunluluğu yürürlüğe ileri bir tarihte gireceği belirtildi diye bir duyum aldım, doğruluk payını öğrenmek istiyorum.
Bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum..
Şimdiden teşekkürler..

Cem AKBULAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
bu konuda tebliğ yayınlandı okan bey..ağır ve tehlikeli işlerde çalıştırılacak personelin mesleki eğitimleri hakkında..

ozan cetiner

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
KONUYLAYLA İLGİLİ EN SON BİR TEBLİĞ YAYIMLANDI ONDAN SONRA BİR DEĞİŞİKLİK VEYA ERTELEMENİN OLDUĞUNU DUYMADIM.TEBLİĞ AYNEN GEÇERLİ BUNA GÖRE HAREKET ETMENİZİ TAVSİYE DERİM.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.