Merhabalar Çok Önemli Bir Sorum Olucak(detam Katılım Sertifkası)

detamdan verilen sertifika( stajda verilmiştir) nedir?

• Kullanılan toplam oy
    6

mehmetmuttlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar geçen sene staj yaptığım yerden verilen detam katılım sertifikası nedir ne işe yarar. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sertifikayı ekteki dosyaya koyuyorum. Lütfen bilenler yardımcı olsun. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• detamdan verılen sertıfka.pdf
    402.8 KB · Görüntüleme: 100

Feyzullah GENÇKAYA

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar geçen sene staj yaptığım yerden verilen detam katılım sertifikası nedir ne işe yarar. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sertifikayı ekteki dosyaya koyuyorum. Lütfen bilenler yardımcı olsun. Teşekkürler.

Bu katılım belgesi iş yerlerinde çalışanlara (stajyer dahil) verilen eğitime katılım belgelerinden birisi. Belgede belirtilen konulardaki eğitimlere katıldığına dair belgedir. Bu belgeler çalışanların özlük dosyalarında işverence saklanır.

trapezuslu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bu belgeyle hiç bir sınava giremezsin. Bu belge herhangi bir iş güvenliği danışmanlık/eğitim vb. firmasının vermiş olduğu iş güvenliği eğitimine katıldığınızı beyan eden bir belgedir.
İş güvenliği uzmanlığı için gireceğin eğitim, süresi, yöntemi, stajı, ve en sonunda sınavı yönetmeliklerde tanımlıdır.
Bu belge olmadan da iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılabilirsin. Tabi diğer şartları sağlıyorsan.

mehmetmuttlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bu belgeyle hiç bir sınava giremezsin. Bu belge herhangi bir iş güvenliği danışmanlık/eğitim vb. firmasının vermiş olduğu iş güvenliği eğitimine katıldığınızı beyan eden bir belgedir.
İş güvenliği uzmanlığı için gireceğin eğitim, süresi, yöntemi, stajı, ve en sonunda sınavı yönetmeliklerde tanımlıdır.
Bu belge olmadan da iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılabilirsin. Tabi diğer şartları sağlıyorsan.
Çok teşekkür ederim açıklayıcı bir şek,ilde anlattığın için. Diğer şartları sağlıyorum. 4 yıllık fen edebiyat mezunuyum. Ankarada bir kursa yazıldım. Umarım sınavı geçebilirim

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.