merhaba..

erenımrak

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
herkese merhaba. 21 ekimde yapılacak sınava girecek uzman adayıyım. forumu yaklaşık bir aydır takip ediyorum ve gerçekten güzel bilgiler ve dokümanlar yer alıyor.işime yarayacağına inanıyorum. forumu incelerken arkadaşların isg uzmanlığı ile ilgili bazı paylaşımları dikkatimi çekti.AB sürecinde bu mesleğin popüler olduğu ve 4857'nin aslında devletin kendisinin görmezden geldiğini paylaşmışlar. devlet ve işveren el ele her zaman ki gibi.işveren istemiyor diye bu ülke de yasa da değişiyor kanun da.ancak her türlü olumsuzluğa rağmen bu işi yapacak olmak kutsaldır diye düşünenlerdenim.herkese iş veriminin ve kalitenin maksimum olduğu,iş kazası ve meslek hastalıklarının minimum olduğu günler diliyerek foruma adım atmış bulunmaktayım:)

ISG-isg

ISGfrm Çalışma Birimi
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
herkese merhaba. 21 ekimde yapılacak sınava girecek uzman adayıyım. forumu yaklaşık bir aydır takip ediyorum ve gerçekten güzel bilgiler ve dokümanlar yer alıyor.işime yarayacağına inanıyorum. forumu incelerken arkadaşların isg uzmanlığı ile ilgili bazı paylaşımları dikkatimi çekti.AB sürecinde bu mesleğin popüler olduğu ve 4857'nin aslında devletin kendisinin görmezden geldiğini paylaşmışlar. devlet ve işveren el ele her zaman ki gibi.işveren istemiyor diye bu ülke de yasa da değişiyor kanun da.ancak her türlü olumsuzluğa rağmen bu işi yapacak olmak kutsaldır diye düşünenlerdenim.herkese iş veriminin ve kalitenin maksimum olduğu,iş kazası ve meslek hastalıklarının minumum olduğu günler diliyerek foruma adım atmış bulunmaktayım:)
Eren Bey aramıza hoşgeldiniz

I

izmir

Guest
herkese merhaba. 21 ekimde yapılacak sınava girecek uzman adayıyım. forumu yaklaşık bir aydır takip ediyorum ve gerçekten güzel bilgiler ve dokümanlar yer alıyor.işime yarayacağına inanıyorum. forumu incelerken arkadaşların isg uzmanlığı ile ilgili bazı paylaşımları dikkatimi çekti.AB sürecinde bu mesleğin popüler olduğu ve 4857'nin aslında devletin kendisinin görmezden geldiğini paylaşmışlar. devlet ve işveren el ele her zaman ki gibi.işveren istemiyor diye bu ülke de yasa da değişiyor kanun da.ancak her türlü olumsuzluğa rağmen bu işi yapacak olmak kutsaldır diye düşünenlerdenim.herkese iş veriminin ve kalitenin maksimum olduğu,iş kazası ve meslek hastalıklarının minumum olduğu günler diliyerek foruma adım atmış bulunmaktayım:)

Eren bey güzel dileklerinize katıldığımı belirtmek ister, hoşgeldiniz derim.... Sınav öncesi ve sonrası forumdan yararlanacağınıza eminim..... Sizlerinde foruma değerli katkılarınızı bekleriz..... 21 Ekimde sınava girecek tüm arkadaşlarımıza başarılar dilerim.............

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.