Soru : Matris'i Fine Kinney'e Dönüştürme

Umut Korkmaz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Herkese Merhaba,

Geçenlerde excel ile hazırladığım, matrisi fine kinney'e dönüştüren bir makro geliştirdim ayrıca risk değerlerine göre sayfaları sıralayıp sayfa numaraları verebiliyor ve çektiğiniz resimleri otomatik olarak bu sayfalara yerleştiriyor. Bu programı pazarlamak istiyorum, sizce bu ve benzeri excel çalışmaları para eder mi?

bozkurt-_-05

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
paradan daha değerli şeyler var. emeğin karşılığını istemen normal tabii ki. ama matristen fine kinney'e dönüşüm için ihtiyaç çok olmaya bilir. diğer özellikler biraz cazip. denemen lazım :)

Umut Korkmaz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
paradan daha değerli şeyler var. emeğin karşılığını istemen normal tabii ki. ama matristen fine kinney'e dönüşüm için ihtiyaç çok olmaya bilir. diğer özellikler biraz cazip. denemen lazım :)
Etrafımdaki çoğu İş Güvenliği Uzmanı bu risk değerlerine göre sıralama olayının işlerini bayağı hızlandırdığını söyledi çünkü günde en az birkaç saatlerini bunları sıralama, sayfa numaraları verme vb. işlerle uğraşarak harcıyorlar, ayrıca bir İSG yazılımı kullanmak yerine excel'i kullanarak kendine hem hızlı, güvenilir ve daha ucuz bir sistem oluşturmuş oluyorsun hemde herkesin aşina olduğu bir yazılım olan excel'i kullanarak işlerini yapmış oluyorsun. Paradan daha değerli şeyler var elbet, belki bu haliyle çok para etmez ama benim esas amacım yaptığım programcıkları birleştirip kaliteli bir excel programı oluşturmak, sonrasında pazarlamaktır. Esas soru şu; Siz olasınız işlerinizi hızlandırmak için bir İSG yazılımını mı tercih ederdiniz, yoksa excel tabanlı bir programı mı?

bozkurt-_-05

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
excel tercihim olacaktır. fakat gerekli her şeyi bulundurması ve stabilitesi çok önemli olacaktır. göz önünde bulundurunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.