Haber M A T S O Personeline I S O 9001 Kalite Eğitimi

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  MATSO Personeline ISO 9001 Kalite Eğitimi

  1.jpg

  Antalya'nın Manavgat ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) personeline Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Antalya Bölge Müdürlüğü Yüksek İstatistikçi S.Kaya Kars tarafından ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi verildi.

  2.jpg

  Konuşmasına Türk Standartları Enstitüsü (TSE) hakkında bilgiler vererek başlayan S.Kaya Kars, TSE’nin uyguladığı sistemin dünyanın 160 ülkesi ile aynı standart olduğunu belirterek, kurum olarak Avrupa Birliği Standardizasyonu’na tam üye olduklarını söyledi. Kalite konusunda bilgiler veren Kars, kalitenin şartlara ilk defada, zamanında ve her defasında uymak olduğunu belirterek, sürekli olması gerektiğini söyledi.

  33.jpg

  MATSO Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Arslan oda personeline verilen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi’ni çok önemsediklerini belirterek kurumda hizmette kalite standartlarını arttırmayı amaçladıkları söyledi. MATSO'nun 2013 yılı Eylül ayında Türk Standartları Enstitüsü Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’nin 3 yıllığına yenilendiğini hatırlatan Arslan, kalitede süreklilik için çaba gösterdiklerini belirtti. Arslan, personele yönelik bu tür eğitimlerin devam edeceğini söyledi.

  Kaynak: IHA   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica