Soru : Lpg'li Forklift Kullanımı

Uzman Özlem

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar merhaba;

İşletmemizde LPG 'li forklift kiralanmış bana haber verilmeden ve içerde çalışma yapılıyor. Forklifti kilitletip, anahtarı aldım. LPG'li forkliftler açık alanlarda çalışma yapılması içindir, ve fabrikamız kapalı bir alandır. Ancak gerekli açıklamaları yapmış olmama rağmen benden yasal bir dayanak isteniyor. Aradım ama bir türlü bulamadım bununla ilgili yasal mevzuatı. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Çok acil cevap bekliyorum.

Teşekkürler şimdiden.

lanope

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
en güzelini yapmışsınız tebrikler

kalitek

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
İş Ekipmanlarının kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliği ile basınçlı kaplar vb. yönetmeliklere göz atınız.Eğer istediğinizi bulamazsanız lpg'li forkliftlere özel riskleri çıkartıp ilgililere sunarak fikrinizi savununuz.Sonuçta yönetmeliklerde her şey yazmaz ve yönetmelikler deneyimlerle oluşturulur.Belirleyeceğiniz risklerin aksini karşı tarafda duranlar ispat etsin size:)

halil Özen

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
davranışınızdan dolayı sizi tebrik ederim .
bir diğer konuyu hatırlatmak isterim
forklift sürekli kiralandıysa kullananın g sınıf ehliyetini de sorgulayın
g sınıf ehliyetsiz forklift kullanımına izin vermememiz gerekiyor.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.