Haber - Lokantacılara Iş Sağlığı Ve Hijyen Eğitimi - Balıkesir | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Haber Lokantacılara Iş Sağlığı Ve Hijyen Eğitimi - Balıkesir

Konu, 'Eğitim Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Balıkesir Lokantacılar Odası üyelerine "İş Sağlığı Güvenliği ve Hijyen Eğitim Semineri" verildi.

  [​IMG]

  Balıkesir Lokantacılar Odası üyelerine "İş Sağlığı Güvenliği ve Hijyen Eğitim Semineri" verildi.

  Lokantacılar Odası, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile ortaklaşa "İş Sağlığı Güvenliği ve Hijyen Eğitim Semineri" düzenledi. Sabah ve akşam olmak üzere iki grupta yapılan seminere 350 oda üyesi katıldı. Hasanbaba Çarşısı BESOB Toplantı Salonu’nda yapılan seminerde İş Sağlığı İş Güvenliği Uzmanı Asiye Kurt, 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Mahmut Çamlı bilgilendirme yaptı.

  Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Yıldız, oda üyelerinin gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti. Başkan Yıldız, "6331 sayılı iş sağlığı ve iş güvenliği, risk analizi, 1593 hijyen ve sanitasyon kanunu bizler ve yanımızda çalışanlar için zorunlu hale gelmiştir. Bu eğitim ve kursları hem bir hizmet anlayışı, hem de üyelerimizin üzerindeki yükü hafifletmek için kendimize görev edindik. Bu kursların bizlere bilgi anlamında da fayda sağlayacağına inanıyoruz" dedi.

  Kaynak: pirsushaber


   
  Last edited by a moderator: 9 Nisan 2014
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica