Müzik ‘ Kuzeyin Oğlu ’ Zorlu Center Psm’de

Konu, 'Müzik' kısmında YalçınYıldıray tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. YalçınYıldıray

  YalçınYıldıray TÜİSAG Üyesi  ‘Kuzeyin Oğlu’ Zorlu Center PSM’de!
  Karadeniz müziğinin hırçın ama bir o kadar duygusal sesi Volkan Konak, Zorlu Center PSM’de hayranlarıyla bir araya gelecek.

  Volkan_Konak01.jpg

  13 Mart Perşembe günü gerçekleşecek konserde sanatçı, özgün müziğini bu defa, zenginleştirilmiş akustiğe sahip bu muhteşem salonda dinleyicileriyle paylaşacak.

  Karadeniz’in hırçın ikliminden aldığı ilhamla dinleyiciyi derinden etkileyen şarkı sözleri ve şarkılara kattığı kendine özgü yorumuyla Volkan Konak, Zorlu Center PSM’de sahne alacak.

  Sadece yöresel değil, evrensel müzik...

  Genç yaşta kendisini müziğe adayan sanatçı Karadeniz yöresinde yaptığı derlemeleri 1987 yılında Suların Horon Yeri albümünde dinleyiciye sundu. Doğduğu ve büyüdüğü topraklara bağlılığını Karadeniz müziğinin özgün yapısını bozmadan, evrensel müzikle buluşturarak gösteren sanatçı, aralarında unutulmaz şarkıların da yer aldığı Şimal Rüzgârı, Maranda, Mora, Mimoza ve Lifor albümleriyle birçok ödüle layık görüldü.

  Muhteşem sesi ve kendine has yorumuyla Volkan Konak, 13 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Zorlu Center PSM’de!

  Tarih: 13 Mart 2014, Perşembe
  Mekan: Zorlu Center PSM, Ana Tiyatro
  Bilet Fiyatları: 42 TL, 62 TL, 75 TL, 95 TL, 118 TL

  Zorlu Center PSM’den öğrencilere jest!

  Zorlu Center PSM, sanatsever gençleri de düşünerek limitli öğrenci biletlerini satışa sunuyor. Sevdiği müzisyeni dinlemek, Broadway Show’larını izlemek ya da farklı gösterileri Zorlu Center PSM’de takip etmek isteyen öğrenciler, performans günü 10.00 – 12.00 saatleri arasında, 20 TL’ye bilet alabilecek!

  43486.jpg
   
  Last edited: 5 Mart 2014
  Gamze bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica