Kurs Sonrası Sınav Hakkı Hakkında Bilgi

inanç sargın

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Arkadaşlar merhaba. İşyeri hekimliği kursuna katıldıktan sonra 2 kez sınava girme hakkımız vardı. Ben kurstan sonra bir sınava girdim ve başarısız oldum. Sonraki sınavda soru sayısıyla ve müfredatla alakalı değişiklikler olacağını öğrendiğim için girmedim. En son 27 aralıktaki sınava katıldım. Kursu tamamladıktan sonra 2 kez sınava gitme hakkımız olduğu, daha sonra tekrar kursa tabi tutulmamız gerektiği söyleniyordu. Bu konuyla ilgili bir değişiklik oldu mu? Aksi halde hem zaman hem de maddi olanaklar açısından zor durumda kalacağım bu sınavı geçemezsem. Bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

trapezuslu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar merhaba. İşyeri hekimliği kursuna katıldıktan sonra 2 kez sınava girme hakkımız vardı. Ben kurstan sonra bir sınava girdim ve başarısız oldum. Sonraki sınavda soru sayısıyla ve müfredatla alakalı değişiklikler olacağını öğrendiğim için girmedim. En son 27 aralıktaki sınava katıldım. Kursu tamamladıktan sonra 2 kez sınava gitme hakkımız olduğu, daha sonra tekrar kursa tabi tutulmamız gerektiği söyleniyordu. Bu konuyla ilgili bir değişiklik oldu mu? Aksi halde hem zaman hem de maddi olanaklar açısından zor durumda kalacağım bu sınavı geçemezsem. Bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.
Son yönetmelikte süre olayını kaldırmışlar. Herhalde sınırsız girebiliyorsunuz. Eskisinde 3 yıl şartı vardı (20 temmuz 2013) ayrıca bu yönetmelikten önce eğitim almış olanlar 1 yıl içindeki sınavlara katılabilir diyordu. 2010' daki yönetmelikte de 2 sınav şartı vardı. Şimdi Siz eğitimi hangi tarihte aldıysanız bu üç yönetmelikten birine tabisinizdir.

inanç sargın

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Herkes son yönetmeliğe tabi olması gerekir aslında. Ben 2013 ün sonunda gittim kursa. En kötü 3 yıl geçerliliği var kursun o zaman. Teşekkürler bilgi için.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.