Kurs İcin Firma Önerisi (istanbul) | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Kurs İcin Firma Önerisi (istanbul)

Konu, 'DSP Hakkında Sorularınız' kısmında yusuf yusufyusuf tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. yusuf yusufyusuf

yusuf yusufyusuf TÜİSAG Üyesi

S.a. arkadaslar
    Dsp kursu icin istanbulda tavsiye edeceginiz durust kaliteli firma oneriniz var mi.sago.bir yeri aradim kurs icin 700 lira istediler.baska giderim ne olur.

2. İsmail Sezer TUNÇ

İsmail Sezer TUNÇ TÜİSAG Üyesi

Bayrampaşa da Tema Akademi var 500 600 civarına gidebilirsiniz.

3. 6666

6666 TÜİSAG Üyesi

Merhabalar Maltepe E5, Huzurevi tarafında Yorum Akademi var. Alacağın eğitime göre kıyasla ücrete göre değil. Ayrıca pahalı değildi zaten ki pahalı gelirse de belirtirsiniz firma sahibi yardımcı olur diye düşünüyorum.

4. Devran Gümüş

Devran Gümüş TÜİSAG Üyesi

Selamlar, ben de Yorum Akademiye gittim sonrasında iki arkadaşımı da oraya yönlendirdim haliyle tavsiye edebilirim. Fiyatları 500-600 bandında değildir ama gerçek anlamda eğitim alabileceğiniz bir kurum olduğu doğrudur(özellikle sorumlu müdürü Sefer Hoca tam bir efsane :)). Kursu daimi takip edecek birisi için toplu taşıma güzergahında olması(metro çıkışı(Huzurevi) binanın kapısının önü) da çok büyük avantaj. Ödeme seçeneklerine göre belirlenen fiyatlarla da anlaşabileceğinize eminim.

6666 bu yazıya teşekkür etti.
  5. etem gul

etem gul TÜİSAG Üyesi

üsküdar sahilde kalite akademi var

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica