Form Kkd Dökümanları (form/çizelge)

Konu, 'Kişisel Koruyucu Ekipmanlar' kısmında Gökhanisg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gökhanisg

Gökhanisg Guest

Kişisel koruyucu donanımlar ile ilgili bazı dökümanları ekte paylaşıyorum.. Kazasız günler..

Ekli Dosyalar:

nileyn, Derya KAYNAK, tufan01 ve 41 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Burak HEKİM

Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

gökhan bey risk belirleme tablosunun nasıl kullanıldığını bir örnek eklyerek açıklarmısınız?

3. Gökhanisg

Gökhanisg Guest

Burak Bey, elimde doldurulmuş döküman yok ancak karışık bir tablo gibi görünmüyor. Risklerin; vücüdun kısımları üzerinde oluşabilecek etkilerini sayısallaştırıp, çıkan sonuca göre aksiyon alınabilecek bir tablo..

4. NAİM YUCE AKKANIM

NAİM YUCE AKKANIM TÜİSAG Üyesi

ANLAMADIM BU TABLO NASIL DOLDURULACAK

5. Nesrin Küçüktuna

Nesrin Küçüktuna TÜİSAG Üyesi

İyi günler Arkadaşlar. Baktığımız iş yerini denetleyen müfettiş işyerindeki işcilerin yaptıkları işe göre kullanmaları gereken KKD bir çizelgesini ( CE numarası dedi ama büyük olasılıkla standart numarasıdır.) örneği olan var mı acaba?

6. frdrn

frdrn TÜİSAG Üyesi

Nesrin Hanım ekteki gibi form var ayrıca yönetmelikteki standartaları da gönderiyorum ekleme yapabilirsiniz. Umarım işinize yarar. İyi Çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

tarss, Nesrin Küçüktuna, Genco ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  7. Nesrin Küçüktuna

Teşekkür ederim.Bu işime yarar ama bu değildi istediğim. İş yerin de bölümler ve bu bölümde kullanılması gereken KKD gösteren tablo örneği istemiştim. Yapılan ölçümlere göre verilmesi gereken KKD gösterecekmiş. Denetleme yaparken ona göre kontrol yapacaklarmış.

8. cihangircan yılmaz

cihangircan yılmaz TÜİSAG Üyesi

Merhaba tişörtlerin ön ve arka yüzlerine baskı işini yapan bir tekstil firması var burda kullandıkları makineler : fikse ve ahtapot makinesi kimyasal maddelerle de uğraşılıyor boya tiner vb.. şeyler. Bu çalışma ortamında çalışan personellere kkd zimmet tutanağında ve çalışma sırasında hangi tür kkd lerin verilmesi lazım yardımcı olursanız sevinirim

9. Nesrin Küçüktuna

Öncelikle kullanılan kimyasallarım MSDS lerini almanız lazım aşağıda verdiğim linkte bulabilirsiniz. http://www3.csgb.gov.tr/csgbPortal/...y/itkb/dosyalar/yayinlar/yayinlar2014/2014_73

cihangircan yılmaz bu yazıya teşekkür etti.
  10. cihangircan yılmaz

cihangircan yılmaz TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler nesrin hanım gerçekten gönderdiğiniz link çok yardımcı oldu bana

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica