Form Kkd Dökümanları (form/çizelge)

• Konbuyu başlatan Gökhanisg
  • Başlangıç tarihi
G

Gökhanisg

Guest
Kişisel koruyucu donanımlar ile ilgili bazı dökümanları ekte paylaşıyorum.. Kazasız günler..

Ekli dosyalar

• 17.3. KKD-RİSK BELİRLEME TABLOSU.xls
    19.5 KB · Görüntüleme: 2,049
  • 17.1. KKD STANDARD TABLOSU.xls
    78.5 KB · Görüntüleme: 2,198
  • 17.2. KKD KULLANIMI.doc
    122.5 KB · Görüntüleme: 2,080

Burak HEKİM

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
gökhan bey risk belirleme tablosunun nasıl kullanıldığını bir örnek eklyerek açıklarmısınız?

G

Gökhanisg

Guest
Burak Bey, elimde doldurulmuş döküman yok ancak karışık bir tablo gibi görünmüyor. Risklerin; vücüdun kısımları üzerinde oluşabilecek etkilerini sayısallaştırıp, çıkan sonuca göre aksiyon alınabilecek bir tablo..

NAİM YUCE AKKANIM

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Burak Bey, elimde doldurulmuş döküman yok ancak karışık bir tablo gibi görünmüyor. Risklerin; vücüdun kısımları üzerinde oluşabilecek etkilerini sayısallaştırıp, çıkan sonuca göre aksiyon alınabilecek bir tablo..
ANLAMADIM BU TABLO NASIL DOLDURULACAK

Nesrin Küçüktuna

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
İyi günler Arkadaşlar. Baktığımız iş yerini denetleyen müfettiş işyerindeki işcilerin yaptıkları işe göre kullanmaları gereken KKD bir çizelgesini ( CE numarası dedi ama büyük olasılıkla standart numarasıdır.) örneği olan var mı acaba?

frdrn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Nesrin Hanım ekteki gibi form var ayrıca yönetmelikteki standartaları da gönderiyorum ekleme yapabilirsiniz. Umarım işinize yarar. İyi Çalışmalar.

Ekli dosyalar

• İSG-FRM-1201-KKD TESLİM TUTANAĞI.xlsx
    13.8 KB · Görüntüleme: 328
  • KKD STANDARTLAR.pdf
    1.1 MB · Görüntüleme: 406

Nesrin Küçüktuna

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Teşekkür ederim.Bu işime yarar ama bu değildi istediğim. İş yerin de bölümler ve bu bölümde kullanılması gereken KKD gösteren tablo örneği istemiştim. Yapılan ölçümlere göre verilmesi gereken KKD gösterecekmiş. Denetleme yaparken ona göre kontrol yapacaklarmış.

cihangircan yılmaz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba tişörtlerin ön ve arka yüzlerine baskı işini yapan bir tekstil firması var burda kullandıkları makineler : fikse ve ahtapot makinesi kimyasal maddelerle de uğraşılıyor boya tiner vb.. şeyler. Bu çalışma ortamında çalışan personellere kkd zimmet tutanağında ve çalışma sırasında hangi tür kkd lerin verilmesi lazım yardımcı olursanız sevinirim

Nesrin Küçüktuna

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba tişörtlerin ön ve arka yüzlerine baskı işini yapan bir tekstil firması var burda kullandıkları makineler : fikse ve ahtapot makinesi kimyasal maddelerle de uğraşılıyor boya tiner vb.. şeyler. Bu çalışma ortamında çalışan personellere kkd zimmet tutanağında ve çalışma sırasında hangi tür kkd lerin verilmesi lazım yardımcı olursanız sevinirim
Öncelikle kullanılan kimyasallarım MSDS lerini almanız lazım aşağıda verdiğim linkte bulabilirsiniz. http://www3.csgb.gov.tr/csgbPortal/...y/itkb/dosyalar/yayinlar/yayinlar2014/2014_73

cihangircan yılmaz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Teşekkürler nesrin hanım gerçekten gönderdiğiniz link çok yardımcı oldu bana

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.