Kimyagerim Sizce Iş Guvenliği Uzmanlıgı Eğitimi Almalı Mıyım

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında adves tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. adves

  adves TÜİSAG Üyesi  iyi gunler,
  ben yeni mezun olmus bı kımyagerım.iş guvenlıği uzmanlıgının son zamanlarda cok onemlı bı yerı oldugunun farkındayım fakat bi kimyager olarak bu eğitimi almam bana yenı bı iş kapısı acar mı?gozlemlerıme gore şirketler genelde ya muhendıs olarak ıs guvelıkcı arıyor yada kendı calısanlarını egıtıme gonderıp bu belgeyı aldırtıyor.
  bu yuzden bu egıtımı kendı ımkanlarım ıle alıp ıs bulup bulamayacagım konusunda kafamda soru ısaretlerı var?


   
 2. adves

  adves TÜİSAG Üyesi

  yardımcı olursanız cok sevınıırm cunku bosu bosuna en az 2000 lırayı bu ışe gömmek ıstemıyorum ve sonradan da pısman olmak ıstemıyorum

   
 3. kalsit

  kalsit TÜİSAG Üyesi

  2000 TL'nin altında artık fiyatlar, hatta bir arkadaş 1200 TL'ye gitti kursa.
  Çok büyük ümitler beslemeyecekseniz alın tabiki sertifikayı, yeni bir işe girerken işinize yarar.

     

   
 4. brn

  brn TÜİSAG Üyesi

  bu iş tabiki büyük rakamlar vaadetmiyo ne yazıkki..ona göre kursa gidin derim.şevkinizi asla kırmak istemem ama yeni setifikasını alıp da bırakın 3000 lr ya çalışanını 2500 ler bile zor.elbette herkes para için çalışır ama bu sektör de risklerin altına girmek için biraz yüreğini de ortaya koymak gerekir diye düşünüyorum.

   
 5. misg

  misg TÜİSAG Üyesi

  Eğitim için harcadığınız para boşa gitmeyecektir. Bu işi yapmak zorunda değilsiniz. Kendi mesleğinizle ilgili iş arasanız dahi bu ve buna benzer sertifikalar size avantaj sağlayacaktır. Alınacak maaş, risk, yürek ortaya koyma hikaye...

     

   
 6. yetginsercan

  yetginsercan TÜİSAG Üyesi

  Bence kesinlikle almalısın. Ben de kimyagerim ama şu an bir fabrika inşaatında 5. ayımı doldurdum ve iş süresince başka tekliflerde aldım. Kolay bir meslek değil ama çalışmaya hevesliysen kesinlikle iyi yerlere gelebilirsin.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica