Kimya mühendisi İş Güvenliği Uzmanlığı belgesiyle hemen iş bulabilir mi?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında kubraa_06 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Erdem Öz

  Erdem Öz TÜİSAG Üyesi  Arkadaşlar bu iş tamamen sizde bitmektedir. İsterseniz tüm mühendislik dallarını bitirin tane dil olsun yüksek lisans master olsun. Ama vizyon yoksa bunların hiçbiri iş sahasında işe yaramaz. Kendinizi ifade edemiyorsanız , ortaya kararlı bir biçimde düşüncelerinizi aktaramıyorsanız her şey boş. Kendinize hedef belirleyin ve vizyon sahibi olmaya çalışın.Fazla detaya takılmayın , mühendis olduğunuzu hissedin ortamı yaşayın anı yakalayın , kendiniz olun :)


   
 2. ultimateposter

  ultimateposter TÜİSAG Üyesi

  Sayın Öz, iş görüşmesine çağıran yokki kendimizi ifade edebilecek bir yer bulabilelim. Kimbilir kaç bin tane işsiz mezun varki, onları görüşmeye çağırmaktan bize hiç sıra bile gelmiyor. Bir de alanımızı gasp eden makina, gıda, çevre, metalurji ve ziraat mühendisleri de işverenlerin gözünde yerine göre daha çok tercih sebebi olabiliyor. Hal böyle olunca da hiçbir iş olanağı kalmıyor.

   
 3. alirıza1907

  alirıza1907 TÜİSAG Üyesi

  Merhaba
  Ben kimya mezunuyum. iş sağlığı ve güvenliği yani c sınıfı olmak için gerekli belgeyi almayı düşünüyorum tek sorum şu olacak belgeyi aldıktan sonra nereye başvurmam gerekir ne yapılmalı yardımcı olursanız sevinirimm

  iyi çalışmalar

     

   
 4. eda2

  eda2 Guest

  isg yasası erteleniyor. o kadar acele etmene gerek yok c sınıfı uzman olmak için. bi süre bekle. daha ne olcağı belli değil. c sınıfı uzmanlar 2016 da çalışabilecek gibi görünüyor.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica