Soru : Kesime Dayanaklı Eldiven

haseko

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Selamlar Dairesel ve ya şerit kesme makinelerinde eldiven kullanılması yasak biliyorum ama bizim personeller ne hikmetse kullanıyor. Bir iş kazası yaşamadan hiç yoktan kesilmeyen eldiven bulabilirmiyiz..

tahirdönmez

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Kesilmeye dayanıklı eldivenler var ancak yüksek devirle dönen kesicilere dayanıklı değiller.

erkut1973

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Haseko arkadaş ben bu tür ürünlerin satışını yapıyorum istersen yardımcı olurum. Telefon numaram aşağıdadır
05559646646

volkan seven

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
eldiven kullanılmasının yasak olmasının bir nedeni vardır boşa eldiven aramayın...eldiven makineye sıkışabilir ve kazaya sebep olabilir!!!!

ANFO797

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Hizarlarda çelik eldiven kullanılır.Bunum haricinde bicakla iş yapanlar için sık örgUlü ansell in kesmeyen eldivenleri var ama ayda bir değişiklik gerekiyor

ANFO797

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Biz beyaz et sektöründe hizarda koruyucu ile çelik eldiven kullandırıyorduk.bıçak kullananlarada sık dokulu kesmeyen eldiven veriyorduk bunları plastik eldivenin altına giyiyorlardı.kesikleri yüzde 70 oranında!azaltmıştık

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.