Kaynak Tavsiyesi

Naz Geçgel

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
Merhabalar yeni üyeyim sınav için güncel veya eski yayın Hakan Erdoğan beyin kitabı arasında çok fark var mı?
Örnek kaynak söyleyebilir misiniz?

Berkcan Tür

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba. Çalışırken güncel yayın kullanmanızı öneririm. İş sağlığı ve güvenliği kanunları veya yönetmeliklerde değişiklikler olabiliyor. Eski yayınlar sizin için risk olur. Hakan erdoğan beyin güncel yayınlarını çalışmak daha güvenli. Şimdiden başarılar.

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Merhabalar yeni üyeyim sınav için güncel veya eski yayın Hakan Erdoğan beyin kitabı arasında çok fark var mı?
Örnek kaynak söyleyebilir misiniz?
Ben sürekli resmi gazete takip ediyorum. güncellemeleri kaydettiğim bir dosyam var. Çok bişey değişmiyor değişen şeyler için de koca kaynağın değişmesi gerekmediğime inanıyorum içiniz rahat edecekse.

Naz Geçgel

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
Ben sürekli resmi gazete takip ediyorum. güncellemeleri kaydettiğim bir dosyam var. Çok bişey değişmiyor değişen şeyler için de koca kaynağın değişmesi gerekmediğime inanıyorum içiniz rahat edecekse.
teşekkür ederim.

Naz Geçgel

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
Merhaba. Çalışırken güncel yayın kullanmanızı öneririm. İş sağlığı ve güvenliği kanunları veya yönetmeliklerde değişiklikler olabiliyor. Eski yayınlar sizin için risk olur. Hakan erdoğan beyin güncel yayınlarını çalışmak daha güvenli. Şimdiden başarılar.
teşekkür ederim.

berattan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Selam
İnternette bolca video var onlarada yer vermenizi tavsiye ederim. Hakan erdoğan benim çalışmamın büyük kısmını oluşturdu ve hakan hocanın kendi tavsiyesi benimde tecrüben olmuştur asla tek kaynaktan çalışmayın. Ekstra bir kaynagın olsun. Hakan hocanın kitabında hiç bahsedilmeyen konudan sınavda çıkınca bu nedir ki dedim :) ve ikinci girişimde farklı bir kaynak artı hakan erdoğan yaptım
başarılar bol şans

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.