Soru : Kayıt

gökçe güntepe

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Kolay gelsin arkadaşlar. Daha önce yazmıştım bir mesaj şimdi bir şey sormak istiyorum. Çalıştığımız hastanede isg uzmanı olarak iki arkadaş sözleşme imzaladık bakanlığa yazılar gönderildi ama 2 ay oldu cevap yok isg katipte kayıt yok büyük ihtimalle hastane nasıl yapılacağını bilmiyor olabilir. Burada nasıl bir yol izlemeliyim. isg katibe kayıt için ayrıca ücret konusunda konuştum. mesai olarak yazın mutemetlikten verilsin diye söylendi ama bu böylemi olmalı yoksa biz mi yanlış biliyoruz yanlış bir şey de yapmak istemiyoruz. Bu konu hakkında yardımlarınızı alabilir miyiz ?isg katip kayıt yapılmalı ve ücret için mesaimi yoksa başka bir yolumu var bunu hastaneye nasıl sunmamız gerekmektedir.

muratkufu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Bakanlığa yazı gönderme gibi bi işlem yok. E Devlet üzerinden bildirim yapılır. Ucret olarak osgb üzerinden hizmet veriyosaniz fatura karşılığı alınır. Yok bireysel hizmet veriyosaniz hizmet saati kadar ssk niz isveren tarafından yatırılır ve maaş alirsiniz

gökçe güntepe

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
peki bu hizmet saati mesai saati olarak mı yazılmalı normal mesait saatlerine rivayet edilmemiz gerektiğine göre ? E-devlet üzerinden bildirimi iş yerimi yapmalı ? Bireysel olarak hizmet vereceğiz.

muratkufu

Üye
TÜİSAG Üyesi
peki bu hizmet saati mesai saati olarak mı yazılmalı normal mesait saatlerine rivayet edilmemiz gerektiğine göre ? E-devlet üzerinden bildirimi iş yerimi yapmalı ? Bireysel olarak hizmet vereceğiz.
Sanirim tam zamanlı başka bi görevle bu hastanede çalışıyorsunuz. Ücret kısmı önemli değil nasıl istiyorlarsa öyle versinler. E Devlet isveren görevlendirme yapacak sizi. Sonrada siz kabul edeceksiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.