Kasım Sınavı Ve Askerlik !

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında Hasan Safa Tosun tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Hasan Safa Tosun

  Hasan Safa Tosun TÜİSAG Üyesi  Merhaba arkadaşlar ..Öncelikle böyle güzel bir ortamı bizlere sunan forum yönetimine ve paylaşımlarını esirgemeyen arkadaşlara çok teşekkür ederim.

  Uzun yıllardır iş güvenliği uzmanı olmayı istemekteydim. Son zamanlarda yasal zorunlulukların gündeme gelmesi ve netleşmesi beni çok mutlu etti. Bu sene mezun oldum ve kasım dönemi sınavına hazırlanmayı düşünüyordum ancak askerlik başvurusu da yaptım. Askerlik şubesinden kasım dönemi için net tarih alamadım benimle aynı durumda olup daha net bilgisi olan var mı acaba ? Tarih konusunda .

  Ayrıca sınav tarihinin çakıştığını ve giremediğimi farzedersek tekrardan kursa gitmeden sınava kaç defa girebilirim. Uzun dönem çıkar ise yıl değişikliği olacak bu tekrardan kursa gitmemi gerektirir mi ?

  Cevaplarınız için teşekkür ederim.


   
 2. MERT YILDIM

  MERT YILDIM TÜİSAG Üyesi

  kesin olmamakla birlikte okudugum bir sitede 3 yılı aşmamak kaydıyla 2 sınav hakkımız oldugu yazıyordu

   
 3. MERT YILDIM

  MERT YILDIM TÜİSAG Üyesi

  Adaylar, en son katıldıkları eğitimin tarihinden itibaren üç yıl içinde en fazla iki defa ilgili sınavlara katılabilir. Bu sınavlarda başarılı olamayan veya eğitimin tarihinden üç yıl içinde sınava katılmayan adaylar yeniden eğitim programına katılmak zorundadır.
  bilgi kesinleşdi :)

  kaynak:http://www.csgb.gov.tr

     

   
 4. tennozer

  tennozer TÜİSAG Üyesi

  askerlik başlangıç tarihi 1 aralıktır. eskiden sınav yapıyorlardı bu tarihte ve 12 aralıkta birliğine teslim oluyordun. galiba şimdi sınavı da kaldırdılar. isg sınavı da kasım ayı içerisinde olacağından çakışma olmaz.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica