Soru : Kaşelerde Kullanılan Sertifika No'larının Değişmesi

JustGeologist

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar, yeni katip sisteminde herkesin sertifika no'ları değişti. Bu sebeple şu an kullandığımız kaşeyi değiştirmemiz gerekiyor mu? Ben kendi kaşemi değiştirdim ancak işyeri hekimimiz eski sözleşme no'su olan kaşeyi kullanıyor. Bu, eğitim sertifikası ve sağlık raporlarında sorun yaratır mı?

eren savut

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar, yeni katip sisteminde herkesin sertifika no'ları değişti. Bu sebeple şu an kullandığımız kaşeyi değiştirmemiz gerekiyor mu? Ben kendi kaşemi değiştirdim ancak işyeri hekimimiz eski sözleşme no'su olan kaşeyi kullanıyor. Bu, eğitim sertifikası ve sağlık raporlarında sorun yaratır mı?
Evet değiştirmeniz gerekiyor. Özellikle 2023 yılından itibaren yapacağınız kaşelemelerde yeni numaralı kaşenizi basmanız gerekli.

ibrahim kara91

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhabalar, yeni katip sisteminde herkesin sertifika no'ları değişti. Bu sebeple şu an kullandığımız kaşeyi değiştirmemiz gerekiyor mu? Ben kendi kaşemi değiştirdim ancak işyeri hekimimiz eski sözleşme no'su olan kaşeyi kullanıyor. Bu, eğitim sertifikası ve sağlık raporlarında sorun yaratır

Bakanlık personelinin açıklamasi mevcut. Eski kaşenizi kullanabilirsiniz.

JustGeologist

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ben sorun yaratmaması adına yeniledim zaten ama doktorun kaşesinin sorun olup, olmayacağı hakkında tereddüte düştüm.

ig_uzman

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, Elektronik Uygulamalar Şubesi Şube Sorumlusu Tolga MURATDAĞI kaşe değiştirilmesine gerek olmadığına dair açıklama yaptı.

mjnet

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, Elektronik Uygulamalar Şubesi Şube Sorumlusu Tolga MURATDAĞI kaşe değiştirilmesine gerek olmadığına dair açıklama yaptı.
İlgili açıklamanın linkinin yollayabilir misiniz?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.