Sinema - Karınca Kapanı ( 9 Mayıs 2014'te Sinemalarda ) | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Sinema Karınca Kapanı ( 9 Mayıs 2014'te Sinemalarda )

Konu, 'Sinemalarda Bu Hafta' kısmında Ayşe Bekoğlu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Ayşe Bekoğlu

  Ayşe Bekoğlu TÜİSAG Üyesi

  Yapımı: 2014 - Türkiye
  Tür: Gerilim , Suç
  Süre: 107 Dak.
  Yönetmen: Fırat Tanış
  Oyuncular: Fırat Tanış , Neslihan Yeldan , Cüneyt Uzunlar , İdil Vural , Eşref Kolçak
  Senaryo: Fırat Tanış , Cüneyt Uzunlar
  Yapımcı: Bilal Kalyoncu

  Sinema filmlerinden ve dizilerden tanıdığımız bol ödüllü oyuncu Fırat Tanış, Karınca Kapanı filmi ile bu sefer yönetmen olarak karşımıza çıkıyor. Fırat Tanış’ın ilk kez yönetmen koltuğunda oturduğu ve aynı zamanda başrolünde yer aldığı “Karınca Kapanı” nın hikayesi kısaca şöyle:

  Güven Sarıselimoğlu (Cüneyt Uzunlar), başta inşaat olmak üzere birçok alanda yatırımları bulunan ülkenin en büyük holdinglerinden birinin sahibidir. Mutsuz bir evliliği olan ve sürekli kocasının göz hapsinde tutulan Münevver Sarıselimoğlu (Neslihan Yeldan), eşi Güven’den kurtulmak ve ondan intikam almak için bir mafya babasından, Galip’ten (Fırat Tanış) yardım ister. Galip kimsenin öngöremeyeceği bir plan yapar ve böylece sadece kapandaki bu üç insanın değil bütün ülkenin kaderini değiştirecek bir hesaplaşma başlar.

  "Karınca Kapanı" filmi suç ve gerilim türüne değişik bir yorum getirirken usta oyuncular; Eşref Kolçak, Emre Kınay, Bahtiyar Engin ve Mesut Yar gibi isimleri de kadrosunda bulunduruyor.

  karinca-kapani-1394097654.jpg


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica