Kitap Karikatürisk - Tav'ın İş Sağlığı & Güvenliği Ve Çevre Konularına Mizahi Yaklaşımı

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
TAV İstanbul Terminal İşletmeciliği A.Ş.
İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Genel Müdür Yardımcılığı
İş Sağlığı & Güvenliği ve Çevre Müdürlüğü tarafından hazırlanan KarikatüRİSK adlı kitap ekte yer almaktadır.

Kitabı bizimle paylaşan ve bu kitabın yayınlanmasında emekleri olan Sayın Emrah GÜRER'e (İş Sağlığı & Güvenliği ve Çevre Müdürü) teşekkürler.

Ellerinize sağlık... :alkış::alkış::alkış:

Ekli dosyalar

• Karikatürisk TR.PDF
    10.8 MB · Görüntüleme: 420
Moderatör tarafında düzenlendi:

Celal Kaptan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
:alkış:cukkacukkaben Anadolu Lisesi'nde okurken Oxford İngilizce Resimli Sözlük kullanıyordum. Resim ve video insan beyninde daha kalıcı oluyor8-)

dilekaltinok

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Çok güzel hazırlayanların ellerine sağlık, en çok güldüğüm de ' Elinin ne işi var o döner aksamda adam ?' :)

AHMETKILIÇ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Gayet güzel, yapanların eline sağlık. İş güvenliği ile alakalı gördüğüm en güzel, işi ile ilgili olan, güzel mesajlar veren bir çalışma olmuş. O kadar inşaat firması var, hala ingilizceden çevirme doküman ve posterler kullanılıyor.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.