Kamuda İsg Uzmanı

ergün durusu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Kamuda 657 ye bağlı devlet memurlarının asıl işinin yanında kelimesi okadar tehlikeli yazılmışki bir çok kurumda amirler yapılması gereken mesai 176 saat ise yapılan sözleşme 120saat ise 176+120 saat çalışacaksın diyorlar bu konuda muğlak bir durum söz konusu sadece DPB başkanlığı 2cil görevdir demiş

experience

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
ya bu konuyu pişirip pişirip gündeme getirmeyin artık,o amire söyleyin pratikte uygulatsın bakalım nasıl uygulatacak,mesaiden sonra mı İG Uzmanlığı yaptıracakmış personeline nasıl yapacak,ben şuan İşletme Şefiyim,Çevre Görevlisiyim ve İG Uzmanıyım,Belgem olsaydı Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı da yapcaktım fakat o işi başka bir mesai arkadaşım asıl işinin yanında yapıyor.Biz devlet memuruyuz arkadaşlar ,asıl işimizin yanında bize verilen her görevi layıkıyla ve hakkıyla yerine getirme görevimiz de var elbette.Tabi verilen diğer görevler derken ben bir mühendisim ve herhalde bana senin diğer bir görevin de fotokopi çekmek diyemez amir,ancak bir mühendisin yapabileceği her görevi verebilir ve senin de gücün yettiyince her görevi hakkıyla ifa etmen gerekir.Bunların tamamı da mesai saatleri içerisinde olur.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.