Kamu Hastanelerinde Dsp Calismak

dilek önel

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Kamu hastnelerinde dsp belgesini kullanan var mi ? Isleyis nasil dsp calisan hastanelerde! Bilgilerim bu konu yetersiz acil yardim edermisiniz belgemi kullanmak istiyorum 6331 sayili yasasi yonetime gosterdim ama kurumun hic bilgisi yok ve dspler de a sinifi b sinif c sinifi misin ? Diye sorular komik sorular hatta katipmisin diye gulunc sorular bile geliyor bu konuda dokuman nerden bulabilip derdimi anlatirim bilmiyorum calisanlardan yardim istiyorum Teşekkürler

Kadriye temiz aydin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Kamu hastnelerinde dsp belgesini kullanan var mi ? Isleyis nasil dsp calisan hastanelerde! Bilgilerim bu konu yetersiz acil yardim edermisiniz belgemi kullanmak istiyorum 6331 sayili yasasi yonetime gosterdim ama kurumun hic bilgisi yok ve dspler de a sinifi b sinif c sinifi misin ? Diye sorular komik sorular hatta katipmisin diye gulunc sorular bile geliyor bu konuda dokuman nerden bulabilip derdimi anlatirim bilmiyorum calisanlardan yardim istiyorum Teşekkürler
bence onlar iş güvenlik uzmanı ile diğer sağlık personelini karıştırmışlar.yönetmeliği göster.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.