K2 Belgesi Faaliyet Raporu Bildirimi

MUSA UFUK AYTAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Merhaba;

2018 yılı için K2 Yetki Belgesi'ne ataması yapılmış olup 2019 yılında bildirim yapan var mı?

Enes SUNGUR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
Arkadaşlar Merhaba;

2018 yılı için K2 Yetki Belgesi'ne ataması yapılmış olup 2019 yılında bildirim yapan var mı?

K2 Yetki belgesine danışman ataması yapılmasına gerek yok diye biliyorum, atama yapmış olsanız bile bildirim yapılmaz.

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
K2 Yetki belgesine danışman ataması yapılmasına gerek yok diye biliyorum, atama yapmış olsanız bile bildirim yapılmaz.
yönetmeliğin 2. maddesini okuyunuz. yanlış bilgi vermeyiniz.

Enes SUNGUR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
yönetmeliğin 2. maddesini okuyunuz. yanlış bilgi vermeyiniz.

Yaşar Can bey; K2 Yetki Belgesine TMGD ataması yapılması gerektiğine dair yönetmeliği paylaşırsanız sevinirim. Şu an piyasadaki hiçbir TMGDK K belgelerine danışman ataması yapmıyor, 11.06.2019 tarihinde bakanlık oluru ile yayınlanan TMFB Düzenlenmesine ilişkin yönerge ile birlikte TMFB sahibi firmalar bağlı bulundukları bölgelerde faaliyet gösteren bir TMGDK'dan EK-3 raporu hazırlatması gerekmektedir. Bu raporlar yazıldıktan sonra K belgeleri ile ilgili işlemler başlayacak. Yanlış bir bilgi verdiğimi düşünüyorsanız rica ederim o dediğiniz yönetmeliğin 2.maddesini gönderin olur mu. İyi Çalışmalar dilerim.

MUSA UFUK AYTAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
upload_2019-8-4_1-47-40.png

Arkadaşlar; TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI HAKKINDA TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: TMKTDGM-01) Geçici Madde 2/ 3. fıkrasını okursanız konu daha iyi anlaşılır sanırım. Gerek yok diyen arkadaşlara sesleniyorum. U-Net sistemi üzerinden şirketin K2 belgesine 2018 yılında atamam var ve 2019 yılı ocak ayında faaliyet raporunu girdim. Madem atama yapılmasına gerek yok, buna sistem nasıl izin veriyor acaba?

Halit Yetim

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar Merhaba;

Evet K2 Yetki Belgesine dayanarak halen danışmanlık hizmeti verdiğimiz iki tüp gaz bayii mevcut. Bunların 2018 yılı Faaliyet Raporunu da sorunsuz hazırladık.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.