Haber - Itfaiyenin Hortumu Kısa Geldi, Apartman Göz Göre Göre Yandı - Gaziantep | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Haber Itfaiyenin Hortumu Kısa Geldi, Apartman Göz Göre Göre Yandı - Gaziantep

Konu, 'Yaşamdan Haberler' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  İtfaiyenin Hortumu Kısa Geldi, Apartman Göz Göre Göre Yandı

  1.jpg

  Gaziantep'te 6 katlı bir apartmanın son katında çıkan yangını söndürmede itfaiye ekipleri yetersiz kaldı. Küçük bir itfaiye aracının gönderildiği yangında, itfaiyenin hortumu kısa geldi. Merdivenli araçların gelmemesine tepki gösteren vatandaşlar, apartmanın göz göre göre yanmasına isyan etti.

  Gaziantep Batıkent Mahallesi'nde 6 katlı bir apartmanın en üst katında çıkan yangına müdahale etmek isteyen itfaiye ekipleri yetersiz kaldı. İtfaiye ekiplerinin küçük bir araç gönderdiği yangına, müdahale etmek isteyen itfaiyecinin sıktığı su ancak 4. kata yetişti. Yangına ilk olarak merdivenli araçların gelmemesi nedeniyle geç müdahale edildiğini savunan mahalle sakinleri, gelen itfaiye aracının hortumunun kısa gelmesi sonucu yangının büyüdüğünü söyledi. Yaklaşık yarım saatlik bir gecikmenin ardından merdivenli itfaiye aracı sayesinde yangın kontrol altına alındı.

  Kaynak: CHA


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica