İşyeri, İşçi ve 3. Şahıs Sigortası

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında Emre DEDE tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Emre DEDE

  Emre DEDE TÜİSAG Üyesi  Hafifraylı sistemde çalışmaktayım ve taşımacılık ile alakalı iş yürütmekteyiz. Şirket işyerini içerisindeki makinalar dahil ek binaları aynı şekilde içerisindeki malzemeler dahil sigorta yaptırmak istiyor bunlara tramvaylarda dahil ama beni özellikle ilgilendiren kısım çalışan personel ve 3. şahısları sigortalamak Örn; uçak veya otobüs firmaları taşıdıkları yolcuları sigortalıyorlar. bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim.


   
 2. Nurdan DAHİ

  Nurdan DAHİ Banned

  Bu sigortaların hepsini paket sigorta halinde de yaptırabilirsiniz. Tek tek de yaptırabilirsiniz. Paket olursa, yangın sigortası adı altında geçer, makine kırılması teminatı + elektronik cihaz teminatı+ üçüncü şahıs sorumluluk sigortası + işveren mali sorumluluk sigortası (personel için) teminatları da isteyin. Hasar olduğunda paranızı tam olarak alabilmek için mutakabatlı kıymet takdiri yaptırın. Tüm bunları yaptırmak içinde bu işi profesyonel olarak yapan bir sigorta brokerinden teklif almanızı tavsiye ederim.

   
 3. Emre DEDE

  Emre DEDE TÜİSAG Üyesi

  çok saolun bir kac haftadır sigortacılar geliyor sadece bilgi amaçlı ama bizimkiler bir brokera yaklaşmıyorlar personellerden bekliyorlar ben personele ve 3. şahsa daha çok odaklandım dediğiniz gibi işveren mali sorumluluk sigortası (personel için) ve üçüncü şahıs sorumluluk sigortası yaptıracağız ama bunun bedelinide bizim çıkarmamızı istiyorlar.

     

   
 4. Nurdan DAHİ

  Nurdan DAHİ Banned

  Neden sizden istediklerini anlamadım, açıkçası... bedeli neye istinaden çıkaracaksınız ? Teklif almak ücretli değil ki!

   
 5. Emre DEDE

  Emre DEDE TÜİSAG Üyesi

  teklif almak ücretli değil ama bu işi ihale usulu olarak yapılacak tüm saydıklarım şirket adına ihaleye çıkılacak bende bedel kısmındayım onu neye göre cıkartabiliriz neden benden istediklerini açıksası bende anlamadım görev ve sorumluklarım farklı anlaşılıyor olsa gerek çift iş yaptığımdan dolayı :)

     

   
 6. Emre DEDE

  Emre DEDE TÜİSAG Üyesi

  Bu iş tamamen benim üzerime kaldı artık arkadaşlar burada sizden yardım istiyorum olayın rengi aynı kaldı ama farklı yönden ilerleyeceğiz tramvayları sigortalatmak istiyoruz. ama bu 3. şahısları ve personelimizi de kapsayacak emniyet zorunlu kaza sigortası yaptırın diyor bu konuda bilginiz varmı acaba?

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica