Soru : Işyeri Hekimliği Yazılımı

Otomasyoncu

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba,
İşyeri hekimliği yazılımı ihtiyacınız olsa yazılımda nelerin olmasını isterdiniz? Bu yazılımda sadece hekime göre mi işlemler olacak yoksa isg uzmanları da yazılım kullanacaklar mı?

Otomasyoncu

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar kimsenin bir talebi yok mu? Piyasada var olanlar çok eksik ve gerçek ihtiyaca göre olmasını istemez misiniz?

Otomasyoncu

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Anlaşılan hekimlerimizin bir talebi yok

Bayram ÇELİK

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İş güvenliği uzmanlığı ile ilgili bir program yapabilirsiniz.

Bu konu daha faydalı olur

Otomasyoncu

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Sanırım ikisini de aynı anda yapmak lazım. Ama ISGB için şart.Yalnız birde OSGB ler var.Bunlarında bunu kullanabilmesi lazım. Birde gerçekten işgüvenliği uzmanlarından çok talep yok. Herkes nerde ise excel ile idare ediyorlar. Yazılım olması için bakanlığın ve uzmanların isteklerinin tam olarak belli olması lazım. Şu aşamada yapılacak program sadece evrak takibi gibi bir şey olur sanırım

Otomasyoncu

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Güncel

drsidar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
yazılım isg nin hepsini kapsamalı bence ama işyeri hekimlerine daha çok lazım piyasadakiler çok eksik

turgut159

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
bizim kullandığımız yazılım var , içeriği piyasadaki diğer yazılımlardan çok daha geniş ve raporlaması çok detaylı....e-reçete altyapısına da uygun....tüm programları araştırıp 1 tanesinde karar vermiş bir kişi olarak söylüyorum...ayrıca ücret olarakda diğerlerinden daha uygun bir yazılım
iyi günler

ameral

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
bizim kullandığımız yazılım var , içeriği piyasadaki diğer yazılımlardan çok daha geniş ve raporlaması çok detaylı....e-reçete altyapısına da uygun....tüm programları araştırıp 1 tanesinde karar vermiş bir kişi olarak söylüyorum...ayrıca ücret olarakda diğerlerinden daha uygun bir yazılım
iyi günler
Yazılımınızı veya demosunu nasıl görebiliriz. İş yerimiz için düşünebiliriz .

Tokat

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Bu yazılım programını kullananlardan biraz daha detaylı bilgi alabilir miyiz?
Teşekkürler

meteuyar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
iyi günler
sayın turgut 159 bana da yazılımı bulabileceğim bir adres verebilir misiniz ?Mail adresim metelutfullahuyar@gmail.com

nedim ecevit

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Bence işyeri hekimliği otomasyonunda özellikle işe giriş parametreleri baz alınmalı ve iş kazaları, meslek hastalıkları, sigara ve diğer alışkanlıklar, kronik hastalıklar, diğer hastalıklar gibi rapordaki parametreler tek tuşla listelenebilmeli. Ayrıca periyodik muayene zamanları ve tetkik eksiklikleri listelenebilmeli.

Otomasyoncu

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İşyeri hekimliği yazılımı ihtiyacınız için NBYS IH yazılımını test etmenizi öneririm.
http://www.nbys.com.tr/test/urunler.html?urun=2 adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Devamlı geliştiriliyor ve sağlık bakanlığı için alt yapısı hazır.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.