Işyeri Hekimliği Ve Iş Güvenliği Uzmanlığı Eğitici Belgesi Hakkında

ORHAN hc

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Değerli yetkili;
18 mayıs 2013 tarihli isg sınavından 78 puan alarak c sınıfı iş güvenliği uzmanı oldum. 15 yıllık teknik öğretmenim. 2004-2008 yılları arasında toplam 4 tam yıl 8 yarıyıl istanbul kültür üniversitesi MYO bünyesinde Elektronik bölümünde öğretim görevlisi olarak Elektronik derslerine ve bu derslerin içinden 2 yarıyıl Elektronik ölçme ve işgüvenliği dersinede girdim bunu üniversitenin rektörlüğünden onaylayabilirim. Benim sorum şu?
iş güvenliği uzmanlığı eğitici belgesi alabilmem için,
Resmi Gazete Tarihi: 29.12.2012 Resmi Gazete Sayısı: 28512
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİĞİN madde 29 5-b bendinde yazan " Mühendis, mimar, fizikçi, kimyager ve teknik öğretmenler ile hukuk ve tıp fakültelerinden mezun olanlardan üniversitelerde Genel Müdürlükçe ilan edilen eğitim programlarına uygun en az dört yarıyıl ders veren öğretim üyelerine, başvurmaları halinde," demektedir burada kastedilen eğitim programları hangisidir. Bu şartlar altında Bende bu belgeyi alabilirmiyim?

ilginiz için teşekkür ederim.

ORHAN hc

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
18 mayıs 2013 tarihli isg sınavından 78 puan alarak c sınıfı iş güvenliği uzmanı oldum. 15 yıllık teknik öğretmenim. 2004-2008 yılları arasında toplam 4 tam yıl 8 yarıyıl istanbul kültür üniversitesi MYO bünyesinde Elektronik bölümünde öğretim görevlisi olarak Elektronik derslerine ve bu derslerin içinden 2 yarıyıl Elektronik ölçme ve işgüvenliği dersinede girdim bunu üniversitenin rektörlüğünden onaylayabilirim. Benim sorum şu?
iş güvenliği uzmanlığı eğitici belgesi alabilmem için,
Resmi Gazete Tarihi: 29.12.2012 Resmi Gazete Sayısı: 28512
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİĞİN madde 29 5-b bendinde yazan " Mühendis, mimar, fizikçi, kimyager ve teknik öğretmenler ile hukuk ve tıp fakültelerinden mezun olanlardan üniversitelerdeGenel Müdürlükçe ilan edilen eğitim programlarına uygun en az dört yarıyıl ders veren öğretim üyelerine, başvurmaları halinde," demektedir burada kastedilen eğitim programları hangisidir. Bu şartlar altında Bende bu belgeyi alabilirmiyim?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.