Soru Işyeri Hekimleri Başka Illerde Işyeri Hekimi Olarak Çalışabilir Mi?

Konu, 'İşyeri Hekimliği Hakkında Sorularınız' kısmında babasan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. babasan

babasan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ankara ilinde aktif işyeri hekimliği yapıyorum. İstanbulda ya da başka bir ildede işyeri hekimi olarak çalışabilirmiyim. Bakanlık onaylarmı bu süreci. Birde artık sözleşmeler İSG katip üzerinden gönderiliyormuş bireysel sözleşme yapacaklar içinde bu doğrumudur?

2. Oskijen41

Oskijen41 TÜİSAG Üyesi

Malesef bireysel işyeri hekimliğinde farklı illerde çalışılamıyor dün sordum bakanlığa

Mümin BOZ bu yazıya teşekkür etti.
  3. haluk özkut

haluk özkut TÜİSAG Üyesi

sınır iller için iş güvenliği uzmanlarına izin verildi.İş yeri hekimlerinede sınır iller için izin verebilirler.

4. uzmknn

uzmknn TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bakanlık sınır iller dahi olsa OSGB dışında işyeri hekimliği yapanlara izin vermiyor. Belki yeni yayınlanacak olan işyeri hekimleri ve diğer sağlık personeli yönetmeliğinde bu konuya bir açıklık getirirler.

5. Naksu

Naksu TÜİSAG Üyesi

Peki OSGB sözleşme yaptığı bir firmanın farklı illerdeki işletmelerinde bünyesinde görevlendirdiği işyeri hekimini çalıştırabilir mi?Yani Ankara'da sözleşme yaptığı bir işyeri hekimini o firmanın diğer illerdeki işletmelerinde de görevlendirebilir mi acaba?

6. erhann

erhann TÜİSAG Üyesi

İstanbulda çalışan işyeri hekimi tanıdığı olan var mı? bize lazım iş kolu olarak az tehlikeli sınıfta yer alıyoruz NACE koduna göre arkadaşlar

7. tirink

tirink TÜİSAG Üyesi

iş güvenliği uzmanları sadece sınır illerde değil değişik yerlerde de iş güvenliği uzmanlığı yapabiliyor.
    diye biliyorum. ve yapanlarda var yani.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica