İsg Yüksek Lisans

Baran yaman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İşyeri Hekimi
Uzaktan eğitim İSG yüksek lisans öğrencisiyim tezli yüksek lisansa geçiş yapabilir miyim arkadaşlar ??

mawitech

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Uzaktan eğitim İSG yüksek lisans öğrencisiyim tezli yüksek lisansa geçiş yapabilir miyim arkadaşlar ??
tezli yapmak için ALES girmen gerek ve istenilen puan nı alırsan tezli yaparsın ... bu soruyu soruyor olman yüksek lisans öğrencisi için tuhaf bir durum .

Miray Kral

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Baran bey geçiş yapabilirsiniz tezli yüksek lisans şartlarını sağladıktan sonra ( üniversitelere göre değişen sınav puanları ) bölüm tekrar sınav yapar ortalamada etkili oluyor tezsiz yapıyorsanız ortalamanızı yüksek tutmanızı tavsiye ederim

hulya cam

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
merhabalar ben Atatürk üniversitesi isg tezsiz yüksek lisans yapıyorum acaba çalışabileceğim bir kaynak var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bülent Avşar

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar tezli yüksek lisans yapabilceğim özel üniversite önerileriniz var mı? ales ten yeterli puanı aldım.

comert54

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ben Busa' da ikamet ediyorum, bu konuyla ilgili bana da tavsiyelerde bulunabilirmisiniz ???

Bülent Avşar

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bende tezli yüksek lisan yapıcam araştırıyorum bnde hangi ilde olduğunu söylersen yardımcı olmaya çalışırım
kırşehirdeyim yakın bir yerler olursa iyi olur ya da hafta sonu bir gün gidebileceğim bir yerler olursa güzel olur :)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.