İstanbul - İsg Yüksek Lisans Hk. Biruni Üni. | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme
 1. DİKKAT !!! Bu Alana Firma Eklemek Ücretlidir

  Sayın Ziyaretçi,
  Artık firmanızı yıllık küçük meblağlar karşılığında Firma Rehberi bölümümüzde yayınlayabilirsiniz.
  Böylece firmanız Google aramalarında ilk sıralara çıkabilir ve forum içinde ihtiyacı olan arkadaşlarımıza firmanızın hizmetlerini ulaştırabilirsiniz.

  Reklam ücretleri hakkında detaylı bilgi almak bize buraya tıklayarak yada mail@isgfrm.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul İsg Yüksek Lisans Hk. Biruni Üni.

Konu, 'İSG Yüksek Lisans Programları' kısmında Volkann AKSOY tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Merhaba arkadaşlar,

  İSG tezsiz yüksek lisansını BİRUNİ ÜNİ. yapanlar varsa bu süreci nasıl geçirdiklerini yazıp bizi aydınlatırlarsa çok sevinirim.(Ders devam zorunluluğu, sınavlarının zorluğu, mezuniyet kolaylığı, zorluğu, öğrenci sorun çözümü vb.) Kısacası artıları ve eksilerini öğrenmek istiyorum.

  Teşekkürler.
   
 2. Şu An biruni ve kirmizinin ortak programının öğrencisiyim. Devam konusunda çok fazla yardım beklemeyin ama yerinize imza atacak biri varsa pek sorun olmuyor hocalar anlayışlı. Sınavlar daha başlamadı bayramdan sonra vize var. Bekleyip göreceğiz. Bazı yetersiz kaldığı durumlar oluyor ama duzeltmek için çok efor harcıyorlar.
   
  Volkann AKSOY bu yazıya teşekkür etti.
 3. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim Erkan Bey, ben de Biruniye kaydımı yaptırdım. Umarım en iyisi olur hepimiz için. İyi günler dilerim.
   
 4. merhaba arkadaşlar,tezsiz yüksek lisanslarınızı bitirip ösym'nin uzmanlık sınavını da başarıyla tamamladıktan sonra belgelerinizi alıp özel sektörde veya kamuda iş bulabiliyor musunuz?

  ben işletme lisans mezunuyum.isg okumadım.bende sizler gibi tezsiz yüksek lisans araştıyorum ama yukarıdaki soru kafama takıldı.
   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica