Soru - İsg Yazılımları Hakkında | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Soru İsg Yazılımları Hakkında

Konu, 'Diğer Konular' kısmında coeckevanaelst tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. coeckevanaelst

coeckevanaelst TÜİSAG Üyesi

Herkese iyi çalışmalar

İSG ile ilgili bilgisayar yazılımı kullanan arkadaşlar tecrübe ve tavsiyelerini paylaşabilir mi?

2. Berkay Bengütaş

Berkay Bengütaş TÜİSAG Üyesi

Meditek kullaniyorum saygilar

coeckevanaelst bu yazıya teşekkür etti.
  3. Erdem Öz

Erdem Öz TÜİSAG Üyesi

Kullanımı basit ve kolay olan bir yazılım mevcut. İş güvenliği programı olarak değilde dökümantasyon sistemi olarak düşünülebilir. Program çok esnek istediğiniz gibi veri girişi yapılabilir ve seçenekler eklenebilir. Telefon ve pc üzerinde kullanılabilir ve web tabanlıdır. OSGB'lerde veya projelerde iş takibinin ve dökümantasyon sisteminin en hızlı ve kolay bir şekilde sisteme yükleneceği ve takibinin yapılacağı bir yazılımdır. Kullanıcı telefondan fotoğrafı çekip istediği formatta sizin belirlediğiniz kategori altında sisteme veriyi yükleyebilir. Saha denetim raporu, gözetim raporu veya uygunsuzluk sınır yok bu seçenekelerde. Ben 1 yıldır kullanıyor ve projelerimi bu şekilde hızlı ve kolay bir şekilde yönetiyorum. Sizlerde yardım almak ve program hakkında bilgi sahaibi olmak isterseniz mesaj atmanız yeterli. Görüşmek dileğiyle.

4. Sancak

Sancak TÜİSAG Üyesi

İSG DATA programı kullanıyorum. Ve tek geçerim. Hem fiyatı uygun hemde kullanımı kolay. risk analizi ve eğitim sertifikalandırması da mükemmel. Tüm arkadaşlara tavsiye ederim.

5. coeckevanaelst

coeckevanaelst TÜİSAG Üyesi

Artıları ve eksileri nelerdir sizce?

6. Sancak

Sancak TÜİSAG Üyesi

Artıları çok kullanışlı olması ve programcısı ile her an bağlantı kurulabilmesi. Eksisi yok çünkü eksiklikler çok kısa zamanda düzeltilebiliyor.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica