İSG Uzmanlık Sınavı ve ALES aynı gün!

Hem iş Güveliği Uzmanlığı, hem de ALES'e girmeyi planlıyor muydunuz?

• Kullanılan toplam oy
    12

Mert Fatih Kesgin

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar bildiğiniz gibi 13 Mayıs günü hem Uzmanlık sınavı hem de ALES İlkbahar dönemi sınavı var. Herhangi bir tarih değişikliği söz konusu mu? Bu konuda bilgisi olanlar buraya yazabilirse memnun olurum. İyi çalışmalar herkese.

Cem AKBULAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
birisinin yeri değişecekse bu bizim iş güvenliği sınavı olur gibime geliyor....daha önce sohbet kısmında konusu geçmişti ancak bi gelişme yok sanırım......bu arada foruma hoşgeldiniz sayın fatih bey....

orhan veli

Üye
TÜİSAG Üyesi
ben eğitim aldığım kuruma sordum. değişiklik olmayacak dediler . büyük ihtimalle aynı gün olacaklar.

nalan

Üye
TÜİSAG Üyesi
İSG sınavı genelde cumartesi günü yapılıyor. 13 mayıs pazar gününe geliyor.. ??

serkancaner

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bundan bizden başka kim haberdar ki?Bir bakılır bir araştırılır.O gün osym ye bakılır meb e bakılır.Bizden başka bu konuyu bilen de yoktur.Çünkü herşeye kulaklarını tıkamışlardır.arayın öyle bir şey mi var denilir.zaten üsttekilerin de haberi olmaz.

Esat ÜN

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Nalan hanım yazmasa 13 mayısı cumartesiye geliyor biliyorum . sınav pazarmış hayırlı olsun. :)

caner.karagöz

Üye
TÜİSAG Üyesi
evet arkadaşlar çakışıyo ve değişmeyecekmiş.
çünkü igu sınavı pazar gününe alınsın diye osgb'ler çok baskı yapmış. muhtemelen seneye artık farklı tarihe ayarlarlar.
yani bu sene bize geçmiş olsun.

Hüseyin KORKMAZ

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar çalışma bakanlığını aradım. 13 mayıs 2012 saat 10:00 da sınavımız hayırlı olsun. Yazısı gerekli yerlere gönderilmiş bile.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.