İsg uzmanlık sınav soruları üniversiteler ve özel kurslardan mı alınacak ?

murkiv5555

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
merhabalar kulaktan kulağa gelen bir konu sadece aslı var mı yok mu bilinmez isg uzmanlık sınav soruları üniversiteler ve özel kurslardan alınacak olan sorular içinden mi sorulacak bu şekilde bir duyum duyan yada gerçekliğini bilen var mı...

Seylan Aygün

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhabalar kulaktan kulağa gelen bir konu sadece aslı var mı yok mu bilinmez isg uzmanlık sınav soruları üniversiteler ve özel kurslardan alınacak olan sorular içinden mi sorulacak bu şekilde bir duyum duyan yada gerçekliğini bilen var mı...

Bu sınav aslında eğitim kurumlarından alınacak sorulardan oluşacaktı ancak daha sonradan bakanlık, akademisyenlerden oluşan önceki sınav komisyonunun hazırlamasına karar vermiş. Eğitim kurumumdan konuyla ilgili almış olduğum son bilgi bu şekildedir..

murkiv5555

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Bu sınav aslında eğitim kurumlarından alınacak sorulardan oluşacaktı ancak daha sonradan bakanlık, akademisyenlerden oluşan önceki sınav komisyonunun hazırlamasına karar vermiş. Eğitim kurumumdan konuyla ilgili almış olduğum son bilgi bu şekildedir..
desenize yine muammalı sınav bizi bekliyoo bari doğru dürüst sorsalar yaa

Seylan Aygün

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
inşallah önceki sınavdan ders almışlardır da bu sınav onun gibi olmaz :)

I

izmir

Guest
Benim gittiğim eğitim kurumu yöneticisi de geçen sınavda yapılan hataların tekrarının olmayacağını söylüyor ama inanmak güç hep birlikte yaşayıp göreceğiz.... 24 aralık sınavı geçemeyenler için acı bir tecrube olmuştur.... Dilerim bu soruları hazırlayan komisyondaki kişiler de kendilerine düşen payı bu olaydan çıkarmışlardır....

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.