Isg Uzmanlığına Dair Genel Bilgiler

beyazmermi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar merhaba,
Bir İSG uzmanı adayı olarak( elektrik mühendisi), birinin tavsiyesi ile hemen kursa yazıldım eşim ile birlikte. Forum çok güzel ve baya bir bilgi sahibi oldum ama hala net öğrenemediğim hususlar var,
1_ şu anda 2 yerde sigortalı olarak çalışmaktayım(bir yerde diplomamı kullanıyorum), ben isg uzmanı olduğumda çalıştığım bu 2 yer içinde uzman olarak çalışabilecek miyim? çalıstığım yerler B sınıfı ve c sınıfı
2_ücret politikalarından dolayı arkadaşlar bir hayli veryansın etmişler, bu iş çok önemli ve konuşulan rakamlar çok komik. o yüzden bir ücret politkası mutlaka olmalı, benim zaten ücret politikam olacak( istediğim parayı vermezlerse işi yapmam daha iyi olur)
3_ benim uzman olarak çalışabilceğim maksimum yer sayısı nedir.(çevrem geniş olduğu için yapabilirim) hatta sizlerden de arkadaşlara ihtiyacı bile olacak yer konusunda

bana bilgi verebilrseniz çok memnu olurum

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.