Soru : İsg Uzmanı'nın Alması Gereken Belgeler

Bu süreçte bireysel çalışmak mi osgb bunyesinde çalısmak mi

• Bireysel calışmak

Kullanılan: 6 60.0%
  • Osgb de çalışmak

Kullanılan: 4 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Erhan KIZILTEPE

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Aralık sınavında kısmetse C sınıfı uzmanlık belgesini alıyorum.
Piyasa da maaşlar kimisine göre iyi kimisine göre risklere nazaran cok cok az bu durumda geleceğe dönük yatırımı nasıl yapmlıyız?

İş guvenliği uzmanı hangi belgelere sahip olmalı

Ohsas 18001 gibi ve

İlk yardim eğitimi verebilme , yangın eğitimi vs tur belgelerin hangileri gereklidir ?

Ve piyasada tam hakim olamasamda bazı durumlarda ölçüm yapmak için yetkinlik belgesi istendiğini gördüm(Tam olarak ne için onu bilmiyorum konunun o kadar içinde değilim.)

Ve son olarak isg 2yillik mezunum bukadar muhendisin olduğu piyasadaeğitim seviyemi yuksek lisansa kadar çıkartmamın (tahmini 5 ıl sonra tahmini iki yila kadarda A sınıfı uzmanı olucağımı düşünürek) bana katkisi olur mu olursa ne tur etkiler yartabilirim ?

"Eğitimleri hangi kurumlardan almak gerekli ? Bazi egitim kurumlari 150-300 tl bir kac belge verirken bazilari ohsas18001 e2000 istiyebiliyor." bun konuyuda cevaplamanizi istiyorum.

( net cevaplar alabilirsem sevinirim iyi çalışmalar)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.