Isg Uzmani Iş Ararken Nasil Bir Yol Izlemeli ?

alperenözdemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar. Tecrübesiz bir C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım. OSGB ya da danışmanlık firmalarında çalışmayı hedefliyorum.Ancak iş ilanları çok az sayıda internette.İstanbul'daki OSGB lerin ve danışmanlık firmalarının lisetesini çıkarmaya çalışıyorum.Sonrasında ilanı olsun olmasın hepsine cv mi faks ve mail yoluyla göndereceğim.Bunun dışında iş bulabilmek için önereceğiniz farklı yollar var mı? Ayrıca İstanbulda bulunan OSGB lerin ve danışmanlık firmalarının listesine ulaşabileceğim bir yol var mı? Burdan bir liste indirdim ancak eksik gibi geldi zira İstanbul'daki OSGB sayısı 10 civarı.Az gibi geldi bana bu yüzden eksik olabileceğini düşündüm.Bu konularda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.Herkese kazasız,belasız,bol kazançlı çalışmalar dilerim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.