Isg Uzman Adayı

Leyla Gölcü

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Değerli arkadaşlar, uzmanlık eğitimini henüz tamamlamış bir gıda mühendisiyim 18 Ağustos sınavına kadar, staj gibi yardımcı olarak iş öğrenmek için biyerlerde çalışmak istiyorum. Osgb olabilir, uzman çalıştıran bir iş yeri olabilir.. Yardım edebilecek olan varsa çok sevinirim..

YASMİNG

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
bende staj yeri hakkında bilgi almak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

FİLİZ ÇEVİK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar, İSG kursunu yeni bitirmiş bulunmaktayım.Ankarada staj yapacak bir yer arıyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim...

Mehmet ÖZKAN

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Değerli arkadaşlar, uzmanlık eğitimini henüz tamamlamış bir gıda mühendisiyim 18 Ağustos sınavına kadar, staj gibi yardımcı olarak iş öğrenmek için biyerlerde çalışmak istiyorum. Osgb olabilir, uzman çalıştıran bir iş yeri olabilir.. Yardım edebilecek olan varsa çok sevinirim..
iş öğrenmek adına başınız belaya girebilir dikkat etmenizi tavsiye ederim hapiste çok sayıda isg uzmanı var!

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.