İsg Uzaktan Eğitim Ve İmza Sorunsalı

Uzmanasor

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Merhaba arkadaşlar,

Çalışanlara uzaktan eğitim veren arkadaşlar çalışandan imza alıyor mu ? Alıyorsa uzaktan eğitim yapmanın ne anlamı kaldı? Almıyor ise Eğitim ile ilgili yönetmelikte yazan eğitim ile ilgili geçirilen süre saat falan filan şeklinde sistemde çekilen rapor imzalı eğitim katılım formu yerine geçer mi ? Görüşleriniz neleredir?

Benim yaptığım uygulama;

son 1 yıldır verilemesi gereken tüm eğitimleri her ay iki eğitim olacak şekilde eğitim sistemine yüklüyorum. Bir sonraki ayın eğitim duyurularını çalışanlara kısa mesaj olarak atıyorum. Ekstra duyuru panosundada yayınlıyorum. Ay içerisinde tüm çalışanların uzaktan eğitim almasını sağlıyorum. Almayanları ay sonuna doğru hatıralatıp ayı kapatıyorum.

Her Yıl sonunda eğitim sertifikasını yeniden hazırlayıp eğitim dosyasına kaldırıyorum. Fakat imzalı eğitim katılım formu almıyorum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.