İsg Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Olan Üniversiteler 2017 | Sayfa 5 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

İsg Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Olan Üniversiteler 2017

Konu, 'İSG Yüksek Lisans Hakkında' kısmında Can Yıldızlar tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. H Kerim CAN

H Kerim CAN TÜİSAG Üyesi

Üsküdar Üniversitesine bakabilirsiniz hocalarıda kalitelidir.

Metin İNCE bu yazıya teşekkür etti.
  2. Gokce_

Gokce_ TÜİSAG Üyesi

Ankara için Ahmet Yesevi Ünv.'nin uzaktan eğitim yüksek lisans eğitimini almış ve bunun hakkında bilgisi olan var mı? Eğitimleri, hocaları kapsamında değerlendirebilecek olan varsa yorumlarınızı bekliyorum. Aralık 2019 sınavı için anca yetiştirebileceklermiş.

3. hiloshsh

hiloshsh TÜİSAG Üyesi

Merhaba,Bana önerebileceğiniz uygun isg tezsiz yüksek kisans yapabileceğim üniversite var mı?Teşekkürler şimdiden

4. dvl35

dvl35 TÜİSAG Üyesi

Merhaba, ben kırmızı bilimler ile Biruni Üniversitesine yazıldım. Burada eğitim alan arkadaşlar var ise yardımlarını rica edicektim.

5. nes2010

nes2010 TÜİSAG Üyesi

iyi günler önlisans iş sağlığı ve güvenliği okudum dgs ile lisansa tamamlamak istiyorum hangi üniversiteleri önerirsiniz

6. nurhak erdag

nurhak erdag TÜİSAG Üyesi

Rumeli Üniversitesi, %100 uzaktan eğitim ile isg yüksek lisans eğitimi başlatıyormuş. Fiyat hakkında bilgisi olan var mı? Daha önce giden varsa nasıl?

7. nurhak erdag

Rumeli Üniversitesi iyi diyorlar ayrıca %100 uzaktan y.lisans varmış bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Ya da okulu mu arasak.

8. nurhak erdag

Ben Rumeli Üniversitesi ile görüştüm. tamamı uzaktan eğitim sınırlı kontenjanla başlıyormuş bu güz dönemi. fiyatı 7000 civarı dediler. Rumeli'de başkaları da varsa görüş yazarsa iyi olur ben devam sorunu olmayacagı için orayı tercih edeceğim gibi.

9. Alperryllmaz

Alperryllmaz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar selam,
    Kırmızı bilimler vasıtasıyla biruni üniversitesinde tezsiz yüksek lisans eğitimi aldım. Kırmızı bilimlerin alakalı olduğu hiçbir okulu ve bölümü tavsiye etmem. Tamamen para alabilmek için her türlü sözü verip parayı aldıktan sonra aradan çıkıyorlar. Verdikleri vaatleri yerine getirmiyorlar. Külliyen para tuzağı. Grup olarak çok mağdur olduk, çok zorluklar atlattık zar zor mezun olma durumuna geldik. Sizinde aynı durumları yaşamamanız için kırmızı bilimlerden ve biruni üniversitesinden uzak durmanızı tavsiye ederim.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica