İsg Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Olan Üniversiteler 2017 | Sayfa 5 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

İsg Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Olan Üniversiteler 2017

Konu, 'İSG Yüksek Lisans Hakkında' kısmında Can Yıldızlar tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. H Kerim CAN

  H Kerim CAN TÜİSAG Üyesi  Üsküdar Üniversitesine bakabilirsiniz hocalarıda kalitelidir.


   
  Metin İNCE bu yazıya teşekkür etti.
 2. Gokce_

  Gokce_ TÜİSAG Üyesi

  Ankara için Ahmet Yesevi Ünv.'nin uzaktan eğitim yüksek lisans eğitimini almış ve bunun hakkında bilgisi olan var mı? Eğitimleri, hocaları kapsamında değerlendirebilecek olan varsa yorumlarınızı bekliyorum. Aralık 2019 sınavı için anca yetiştirebileceklermiş.

   
 3. hiloshsh

  hiloshsh TÜİSAG Üyesi

  Merhaba,Bana önerebileceğiniz uygun isg tezsiz yüksek kisans yapabileceğim üniversite var mı?Teşekkürler şimdiden

     

   
 4. dvl35

  dvl35 TÜİSAG Üyesi

  Merhaba, ben kırmızı bilimler ile Biruni Üniversitesine yazıldım. Burada eğitim alan arkadaşlar var ise yardımlarını rica edicektim.

   
 5. nes2010

  nes2010 TÜİSAG Üyesi

  iyi günler önlisans iş sağlığı ve güvenliği okudum dgs ile lisansa tamamlamak istiyorum hangi üniversiteleri önerirsiniz

     

   
 6. nurhak erdag

  nurhak erdag TÜİSAG Üyesi

  Rumeli Üniversitesi, %100 uzaktan eğitim ile isg yüksek lisans eğitimi başlatıyormuş. Fiyat hakkında bilgisi olan var mı? Daha önce giden varsa nasıl?

   
 7. nurhak erdag

  nurhak erdag TÜİSAG Üyesi

  Rumeli Üniversitesi iyi diyorlar ayrıca %100 uzaktan y.lisans varmış bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Ya da okulu mu arasak.
   
 8. nurhak erdag

  nurhak erdag TÜİSAG Üyesi

  Ben Rumeli Üniversitesi ile görüştüm. tamamı uzaktan eğitim sınırlı kontenjanla başlıyormuş bu güz dönemi. fiyatı 7000 civarı dediler. Rumeli'de başkaları da varsa görüş yazarsa iyi olur ben devam sorunu olmayacagı için orayı tercih edeceğim gibi.   
 9. Alperryllmaz

  Alperryllmaz TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar selam,
  Kırmızı bilimler vasıtasıyla biruni üniversitesinde tezsiz yüksek lisans eğitimi aldım. Kırmızı bilimlerin alakalı olduğu hiçbir okulu ve bölümü tavsiye etmem. Tamamen para alabilmek için her türlü sözü verip parayı aldıktan sonra aradan çıkıyorlar. Verdikleri vaatleri yerine getirmiyorlar. Külliyen para tuzağı. Grup olarak çok mağdur olduk, çok zorluklar atlattık zar zor mezun olma durumuna geldik. Sizinde aynı durumları yaşamamanız için kırmızı bilimlerden ve biruni üniversitesinden uzak durmanızı tavsiye ederim.

     

   
 10. Özlem Aydoğdu

  Özlem Aydoğdu TÜİSAG Üyesi

  Arkadaslar Biruni universitesi devamsizlik konusunda zorluyor mu ? Nasillar bu konuda? Bu arada isg yuksek lisans ucreti ne kadar ?   
 11. Büşra Duyar

  Büşra Duyar TÜİSAG Üyesi

  merhaba kırmızı bilimler aracılığıyla yüksek lisans yaparken herhangi bir sorun yaşadınız mı bende başvuru yaptım ve rumeli üniversitesinde yüksek lisans yapacağım bilgi verirseniz sevinirim.   
 12. Alperryllmaz

  Alperryllmaz TÜİSAG Üyesi

  Merhaba,
  Yerinizde olsam kırmızı bilimlerden uzak dururdum.

   
 13. Nilüfer Çuhadar

  Nilüfer Çuhadar TÜİSAG Üyesi

 14. Görkem Güzel

  Görkem Güzel TÜİSAG Üyesi

  Devlet üniversiteleri 5000-6000 civarı ama ocakta bitiyor hemen hepsinin dönemi
  Özeller 7000 den başlıyor ve aralık isg sınavına yetiştiriyor.
  5500 Atatürk Üni var ama 2020 Mayısa girilebilir anca sınava, fiyat ve süre dengesi kurmaya çalışıyorum. Başka araştırma yapan var mı?

   
  Gül Güren bu yazıya teşekkür etti.
 15. ilyas446

  ilyas446 TÜİSAG Üyesi

  Merhaba arkadaşlar, Ben 20 temmuz da tek ders sınavına gireceğim. Çoğu üniversitenin başvuruları ve kayıtları Haziran, Temmuzda bitiyor.
  Ağustos da kayıt yaptırıp Mayıs 2020 sınavına girebileceğim, Uzaktan İSG yüksek lisans tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?   
 16. Haziran temmuz aylarında bitiyorsa 2020 Mayıs'a yetişmez. Çünkü bahar döneminde kayıt yaptiramamis oluyorsunuz.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica