Soru Bankası Isg Sinavlarina Osym Ye Göre Hazirlik ( A, B, C) %100 Sonuç 2. Kısım

Konu, 'Soru Bankaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Murat ANILIR

Murat ANILIR TÜİSAG Üyesi

allah razı olsun, ne muradınız varsa kat kat versin, sağolun, sevdiklerinizle beraber olun, huzurlu ve mutlu olun..

serturk53, Hakan ERDOĞAN ve Ruhuşen Kutlu bu yazıya teşekkür etti.
  2. Murat ANILIR

Murat ANILIR TÜİSAG Üyesi

Hakan ERDOĞAN bey;
    allah razı olsun, ne muradınız varsa kat kat versin, sağolun-varolun, sevdiklerinizle beraber olun, huzurlu ve mutlu olun..
    Hakan ERDOĞAN bey;
    allah razı olsun, ne muradınız varsa kat kat versin, sağolun-varolun, sevdiklerinizle beraber olun, huzurlu ve mutlu olun..

Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  3. Cesur Mühendis

Cesur Mühendis TÜİSAG Üyesi

Hocam sizi açık bulmuşken tekrar teşekkür etmek istedim. Allah sizden razı olsun.Ayrıca manisada görev yapıyorum Somada kaybettiğimiz tüm şehitlerimize Allahtan Rahmet kalanlara sabır diliyorum.Tüm Türkiyenin başı sağolsun

4. Latif Güngören

Latif Güngören TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey, çalışmanız için gerçekten çok teşekkür ederim. Böyle bir kaynağı nereden bulabilirim diye düşünürken, forumu ve sizin paylaşımlarınızı görmek beni çok mutlu etti. Umarım paylaşımlarınızı kullanan herkes bunun kıymetini bilir. Elinize sağlık. Teşekkürler.

5. bahar tanrıkulu

bahar tanrıkulu TÜİSAG Üyesi

Çok teşekkür ederiz gerçekten çok güzel sorular umarım başarılı oluruz çok az kaldı Allah razı olsun sizden Hakan Bey..

6. Cesur Mühendis

Cesur Mühendis TÜİSAG Üyesi

Hocam sınava az kaldı ve siz kayboldunuz nerelerdesiniz sınav öncesi soru paylaşımınız v.s. olmıycakmı. Şimdiden teşekkürler

Last edited by a moderator: 21 Mayıs 2014
  7. Hüsameddin CEBRE

Hüsameddin CEBRE TÜİSAG Üyesi

Hocam arkadaş haklı bukletlerin devamı gelmedi bize güncel Sorular lazım emekleriniz için çok teşekkür ederim. Elinde güncel soru olan buradan paylaşabilirmi

8. HaTiCe EYÜBOĞLU

HaTiCe EYÜBOĞLU TÜİSAG Üyesi

iyi niyetle yapılmış tüm işleriniz, size güzellikler olarak geri dönsün Hakan ERDOĞAN

fulden süer bu yazıya teşekkür etti.
  9. mehriban

mehriban TÜİSAG Üyesi

Hakan bey 1300 acıklamalı soru bankasını pptx formatta vermişsiniz. Ben acamadım. lütfen onu başka formatta verirmisiniz? 2 kez kaybettim. Bide son sınavı 4 soruyla kaybettim. Sizden ricam buraya veya bana mail olarak atarmısınız. ***KESİLDİ***

Last edited by a moderator: 27 Kasım 2014
  10. HARUN TARHAN

HARUN TARHAN TÜİSAG Üyesi

çok mütevazisiniz teşekkürler hakan bey umarım başarılı oluruz.

Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  11. Burak Durgun

Burak Durgun TÜİSAG Üyesi

Emeğinize sağlık, sorular güncel midir? Ben 2015 Mayıs dönemi C Sınıfı İGU sınavına gireceğim de.

12. Esma Değirmenci

Esma Değirmenci TÜİSAG Üyesi

30 soruluk test çözdüm 8'i doğru c sınıfımı değilmi anlamadım yarısını bile bilemedim

13. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Esma Hanım merhaba. İş güvenliği uzmanlığı sınavına hazırlanırken A, B, C sınıfı ayrımı yapamazsınız. Çünkü üç sınıfta aynı mevzuattan ve aynı konulardan sorumlu.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica