Isg Sınavına Girmeyenler Için Sınav Hakkı Saklı Kalıyormu?

haki arslan

Üye
TÜİSAG Üyesi
iyi geceler arkadaşlar arkadaşım 2012 mayıs ayında sınava girdi ve 69 aldı ve sonraki sınava girmedi bu arkadaşımın tekrar sınava girmesi için kursa gitmesi gereklimi yada sınav hakkı saklı kalıyor mu yani mayıs 2013 sınavına girebilir mi
cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

nokia6270

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
aynı bu şekilde bir arkadaşımın başına geldi ve o bir sene sonra sınava girdi sıkıntı yok kursa gitmeden sınava girebilir

pasam_25

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Sınava girdikten sonra bir takvim yılı içinde bir kez daha sınava girme hakkı bulunmaktadır. Ancak, bu hakkını kullanmayan veya iki sınavda da başarılı olamayan adaylar yeniden eğitim programına katılmak zorundadır.

Cem BAYDAR

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Her adayın sınava girmek için 2 hakkı vardır. diyelim ki sınav sabahı uyandınız ve hiçbir şeyiniz yok ama sınav yerine vardığınızda inanılmaz bir şekilde karnınız ağırıyor. sınav salonuna girip sınav kağıdına adınızı yazmadığınız sürece hakkınız saklıdır.

doganc34

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba arkadaşlar,

21 ekim 2012 sınavı için harcı yatırdım fakat sınava çeşitli sebeplerden dolayı gidemedim. Fakat 18 mayıs 2013 sınavına katıldım, fakat sınavdan başarılı olacağımı düşünmüyorum. acaba 1 sınav hakkım daha var mı, bu konuda bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

nokia6270

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba arkadaşlar,

21 ekim 2012 sınavı için harcı yatırdım fakat sınava çeşitli sebeplerden dolayı gidemedim. Fakat 18 mayıs 2013 sınavına katıldım, fakat sınavdan başarılı olacağımı düşünmüyorum. acaba 1 sınav hakkım daha var mı, bu konuda bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Her adayın sınava girmek için 2 hakkı vardır. diyelim ki sınav sabahı uyandınız ve hiçbir şeyiniz yok ama sınav yerine vardığınızda inanılmaz bir şekilde karnınız ağırıyor. sınav salonuna girip sınav kağıdına adınızı yazmadığınız sürecehakkınız saklıdır.

doganc34

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar bu konuda kesinlik nedir, net bilgisi olan veya böyle bir olaya şahit olan varsa bilgi verebilir mi ? alo 170 i aradım fakat 3 gün sonra bilgi alıcam. eğitim aldığım osgb hakkın bitti diyor ama bazı osgb lerde hakkın devam eder diyor.
yönetmelik maddeside sınava girip başarısız olanlara 1 hak daha verilir diyor. :k_karışık: yardımcı olun lütfen.

Münevver Tezcan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
ben yarınki sınava girmekten vazgeçtim hazır olmadığımı dşündüğüm için 170 aradım sorun yok dediler sınava girmediğiniz sürece hakkınız saklıdır dediler..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.