Isg Sınavına Girmeyenler Için Sınav Hakkı Saklı Kalıyormu? | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Isg Sınavına Girmeyenler Için Sınav Hakkı Saklı Kalıyormu?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında haki arslan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. haki arslan

  haki arslan TÜİSAG Üyesi  iyi geceler arkadaşlar arkadaşım 2012 mayıs ayında sınava girdi ve 69 aldı ve sonraki sınava girmedi bu arkadaşımın tekrar sınava girmesi için kursa gitmesi gereklimi yada sınav hakkı saklı kalıyor mu yani mayıs 2013 sınavına girebilir mi
  cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.


   
 2. nokia6270

  nokia6270 TÜİSAG Üyesi

  aynı bu şekilde bir arkadaşımın başına geldi ve o bir sene sonra sınava girdi sıkıntı yok kursa gitmeden sınava girebilir

   
 3. pasam_25

  pasam_25 TÜİSAG Üyesi

  Sınava girdikten sonra bir takvim yılı içinde bir kez daha sınava girme hakkı bulunmaktadır. Ancak, bu hakkını kullanmayan veya iki sınavda da başarılı olamayan adaylar yeniden eğitim programına katılmak zorundadır.

     

   
 4. Cem BAYDAR

  Cem BAYDAR TÜİSAG Üyesi

  Her adayın sınava girmek için 2 hakkı vardır. diyelim ki sınav sabahı uyandınız ve hiçbir şeyiniz yok ama sınav yerine vardığınızda inanılmaz bir şekilde karnınız ağırıyor. sınav salonuna girip sınav kağıdına adınızı yazmadığınız sürece hakkınız saklıdır.

   
  DOUBLEZU bu yazıya teşekkür etti.
 5. doganc34

  doganc34 TÜİSAG Üyesi

  merhaba arkadaşlar,

  21 ekim 2012 sınavı için harcı yatırdım fakat sınava çeşitli sebeplerden dolayı gidemedim. Fakat 18 mayıs 2013 sınavına katıldım, fakat sınavdan başarılı olacağımı düşünmüyorum. acaba 1 sınav hakkım daha var mı, bu konuda bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

     

   
 6. nokia6270

  nokia6270 TÜİSAG Üyesi

  Her adayın sınava girmek için 2 hakkı vardır. diyelim ki sınav sabahı uyandınız ve hiçbir şeyiniz yok ama sınav yerine vardığınızda inanılmaz bir şekilde karnınız ağırıyor. sınav salonuna girip sınav kağıdına adınızı yazmadığınız sürecehakkınız saklıdır.

   
  Hakan RÜZGAR bu yazıya teşekkür etti.
 7. doganc34

  doganc34 TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar bu konuda kesinlik nedir, net bilgisi olan veya böyle bir olaya şahit olan varsa bilgi verebilir mi ? alo 170 i aradım fakat 3 gün sonra bilgi alıcam. eğitim aldığım OSGB hakkın bitti diyor ama bazı OSGB lerde hakkın devam eder diyor.
  yönetmelik maddeside sınava girip başarısız olanlara 1 hak daha verilir diyor. :k_karışık: yardımcı olun lütfen.
   
 8. Münevver Tezcan

  Münevver Tezcan TÜİSAG Üyesi

  ben yarınki sınava girmekten vazgeçtim hazır olmadığımı dşündüğüm için 170 aradım sorun yok dediler sınava girmediğiniz sürece hakkınız saklıdır dediler..   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica