Soru - İsg Programı Standı | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Soru İsg Programı Standı

Konu, 'Diğer Konular' kısmında EzgiYıldız tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. EzgiYıldız

  EzgiYıldız TÜİSAG Üyesi  Merhaba,
  Uludağ Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü son sınıf öğrencisiyim. İSG haftasında bir program düzenliyoruz. Bölüm olarak okulumuzda ilk defa böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapılacak. Program girişi esnasında stantlar kurulmasını düşünüyoruz. Bir kkd firması ile anlaştık. Bursa distribitörlüğü yapıyorlar. Kkd standımız olacak. Ancak bir tane de bölümümüz öğrencileri tarafından bir stant açılmasını istiyoruz. Sizce bu standı nelerle destekleyebiliriz? Nasıl renklendirmeliyiz? Yahut neler koyabiliriz masa üzerlerine? Yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkür ederim.   
 2. Enes Çevik

  Enes Çevik TÜİSAG Üyesi

  Bence standa bir işlet krokisi koyup oradan isg uzmanın görevleri ve işletme acısında ne kadar önemli olduğu anlata bilirsiniz ya da kroki üzerinden işletmedeki acil durum planın ne kadar önemli olduğu anlata bilirsiniz

   
 3. Mert Tekin

  Mert Tekin TÜİSAG Üyesi

  bence iş kazalarının üzerine değinirseniz daha etkileyici olur. Fotoğraflar videolar veya maketler üzerinde örnekler gibi.. hatta daha gerçekçi olsun derseniz bir kaç arkadaşınızın kolunu bacağını başını alçıya almış gibi sarabilirsiniz.

     

   
 4. EzgiYıldız

  EzgiYıldız TÜİSAG Üyesi

  :) Şimdi bu programda sadece iş güvenliği öğrencileri olmayacak. Ve birinci sınıflar falan da gelecekler. Daha bölüme yeni başlamışken onları meslekten soğutmak istemeyiz değil mi :D Çok kan revam birşey olsun istemiyorum açıkçası.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica