Tartışma : İsg Mayıs Sınavı

Ziya Bark

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar herkese kolay gelsin..

C sınıfı uzmanlığı için mayıs ayında sınava giricem internet ortamında baktığımda güncel bir hap bilgiler bulamıyorum.

c sınıfı uzmanlığına girmiş olan veya çalışıyor olanlardan çalışabileceğim bir kaynak önerisi verebilirler mi ?

Bir çalışma kitabı olur, soru bankası olur vb.

iyi günler :)

Erkan FINDIKLI

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Hakan Erdoğan kitaplarını güncelleyerek yeniden satışa başladı. Ayrıca facebook sayfasında da günlük bilgi paylaşımları yapıyor..

Barış Nalçacı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar herkese kolay gelsin..

C sınıfı uzmanlığı için mayıs ayında sınava giricem internet ortamında baktığımda güncel bir hap bilgiler bulamıyorum.

c sınıfı uzmanlığına girmiş olan veya çalışıyor olanlardan çalışabileceğim bir kaynak önerisi verebilirler mi ?

Bir çalışma kitabı olur, soru bankası olur vb.

iyi günler :)
Erkan beyin yazdıklarına ek olarak bu konu C bu B ye vb. yönelik demeden her konuya hakim olmanızı tavsiye ederim. Başarılar....

mert kale çetin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Hakan Erdoğan kitaplarını güncelleyerek yeniden satışa başladı. Ayrıca facebook sayfasında da günlük bilgi paylaşımları yapıyor..
erkan bey; hakan erdoğanın güncel kitabını nerden temin edebiliriz acaba

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.