Duyuru İsg-katip’te Belge Basımı – 27.07.2016

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında TÜİSAG Blog tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. TÜİSAG Blog

TÜİSAG Blog Site Moderatörü TÜİSAG Çalışma Birimi

2. yusuF KIRIK

yusuF KIRIK TÜİSAG Üyesi

Benim sertifikalar kısmında e-imzalı sertifika bulunamadı diye uyarı çıkıyor, problem nedir acaba bilgisi olan var mı..?? Uzun süredir o vardı ama sanırım dünkü duyurudan sonra aktif hale gelmesi gerekiyordu zira sertifika için çıktı alan arkadaşlar var.. Yardımcı olacak biri varsa sevinirim..

3. Abdurrahman zybk

Abdurrahman zybk TÜİSAG Üyesi

Arka plan ve sertıfika bilgileri olan sayfayı iki ayri cıkti şeklinde alıp biz kendimiz mi bastiriyoruz biraz uğraştim tek sayfa haline getiremedim bir türlü net üzerinden

4. KübraHemşire

KübraHemşire TÜİSAG Üyesi

Nasıl yani sertifika göndermiceklermiş mi :-o çıktı şeklinde olur mu,azıcık artistik bir baskı yaptırıverselermiş ne tutucaktıki.

5. yusuF KIRIK

yusuF KIRIK TÜİSAG Üyesi

evet önce arkaplanı indiriyoruz ve çıktısını alıyoruz sonra sertifikayı indirip arkaplanın çıktısını altığımız kağıdı yazıcıya tekrar koyup aynı kağıda baskı yapıyoruz.

Fakat bende sertifika butonu aktif değil, arkaplan yazdırdığımla kaldım malesef. Başka aynı durumu yaşayan da yok sanırım..

6. icengiz2005

icengiz2005 TÜİSAG Üyesi

Bendede aynı sorun var. Alo 170 e bildirdim. 3 iş günü içinde cevap verecekler.Cevap gelince paylaşırım.

yusuF KIRIK bu yazıya teşekkür etti.
  7. Aydın Taşdemir

Aydın Taşdemir TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Bu e-imza olayı nedir bilen var mı? benim indirdiğim belgede sadece e imzalıdır yazıyor herhangi bir imza falan yok doğru mu sizce ?

8. yusuF KIRIK

yusuF KIRIK TÜİSAG Üyesi

Ben de aradım ama bana sistemde bir sorun görünmüyor çıktıyı alabiliyor olmanız gerekiyor çsgb ile iletişime geçin dediler. bakalım size ne cevap gelecek.. ben de bakanlıkla görüşeyim bakalım bir de.

9. yusuF KIRIK

yusuF KIRIK TÜİSAG Üyesi

işte biz osertifikayı görüntüleyemiyor ve çıktısını alamıyoruz. e-imzalıdır diyor işte ıslak imzaya gerek yok, o şekilde kullanılıyor.

10. icengiz2005

icengiz2005 TÜİSAG Üyesi

Alo 170 den gelen cevap.Sistemsel bir hata mevcut düzeltilmeye çalışılıyor şeklinde.Takip edicez artık.

11. begumtutku

begumtutku TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Bende de e-imzalı sertifika bulunamadı diye yazıyor. Bu sorunu daha önce yaşayıp çözümleyen var mı?

Kadriye temiz aydin bu yazıya teşekkür etti.
  12. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Ayın durumdayız. Belli ki daha önce aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olmuşlar ancak sorunun çözümüne dair herhangi bir şey yazılmamış. Daha önce aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, bu sorunu ne şekilde ve ne kadar zamanda çözdüklerine dair bir kaç bilgi yazabilirlerse sevinirim.

13. icengiz2005

icengiz2005 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benin sertifika düzeltildi.2 aya yakın uğraştım. Hergün aradım bakanlığı telefonuda açmıyorlar.Açarlarsada bizle ilgili değil diyorlar güncelleme diyorlar sistemsel sorun diyorlar v.s. Alo 170 ile 3 defa dilekçe yazdık gene olmadı.Sonra birgün kendiliğinden düzeldi.

14. hakkı çilli

hakkı çilli TÜİSAG Üyesi

sertifika hala yok

15. Tuğba Keskin

Tuğba Keskin TÜİSAG Üyesi

bende de aynı durum söz konusu. nisan 2016 da sınavı kazandım. tanımlama yapıldığından beri sertifika indir kısmına tıklanmıyor. alo 170 arandığında sürekli aynı şey söyleniyor. pes ettim. acaba daha sonraları adrese gelme şansı var mı sertifikanın? bilgisi olan var mı?

16. Samet Çat

Samet Çat TÜİSAG Üyesi

Sertifika detay raporu iş görür mü.

17. Ersoy incekaş

Ersoy incekaş TÜİSAG Üyesi

Iyi gunler arkadaslar.E imzali sertifika bulunamadi diyor hala benim sistemde. bu konuda sikinti yasayip cozum bulan yardimci olabilecek arkadas var mi?

18. Kadriye temiz aydin

Kadriye temiz aydin TÜİSAG Üyesi

Benimkinde de aynı sorun var.e imzalı sertifika bulunamadı yazıyor.cozum nedir

Ersoy incekaş bu yazıya teşekkür etti.
  19. hakkı çilli

hakkı çilli TÜİSAG Üyesi

i imzalı sertifikayı niye bize çok görüyorlar ki? 15 gündür bi sertifika indiremedik.Yapabilen var mı?

Ersoy incekaş ve Kadriye temiz aydin bu yazıya teşekkür etti.
  20. Günkut

Günkut TÜİSAG Üyesi

Malesef hala aktif değil sistem.

Ersoy incekaş ve Kadriye temiz aydin bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. isg katipte belge basimi niye yapilimiyor

Yandex.Metrica